Mecsek Füszért Zrt.
1,8 az 5 csillagból.
Összes értékelés megtekintése – Mecsek Füszért Zrt.

Mecsek Füszért Zrt.

Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

Nem volt rossz

Álláshirdetésben 170-200e Ft szerepel mit jutattás, teljesítménytől függően, ​sose értem el a 170es bért, akármennyire hajtottam magam,nem éri meg.Bérezés minimálbér 140 nettó, ami semmire nem elég,ha csak nem szeretnél éhen halni.Ígéretek állandóan vannak, teljesítés semmi.Munka fárasztó,állandóan hajtanak.Nagyon szerettem itt dolgozni,sajnos napról napra rosszabb lett a hely és a kollégák is,minden áldott nap a kibeszélés pletykálás megy, jön egy új kolléga aki fiatal, irigykedeknek rá és kiutálják. Nagyon sokszor hátrányos megkülönböztetés ért.Semmivel nem motiválnak,nincs cafeteria,nem tudnak biztosítani munkaruhát sem.

Pro érvek

Szabad hétvége

Kontra érvek

Fizetés, munkakörülmények

Összes értékelés megtekintése – 26

Buta vezetőség , diszkriminatív eljárások

Jelen esetben aki éhen akar halni napi 8 óra stressz után annak csak ajánlani tudom ! Egy gusztustalan vezetőség , bérezés minimálbér , ígéret van teljesítés nulla, elavult rendszerben

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Csak az van

Szar munkahely

Tavaly év végén dolgoztam egy veszprémi lakótelepi abc-be. A fonokno es a sleppje 20 percenként fel órás cigi szünetet tartott, de aki meg a 20 perc ebedidobe, - amit le kellett dolgozni -, enni akart, az már nem tetszett neki. Etlen, szomjan egész nap dolgozz, 8 órát fizetünk, de maradj itt polcot pakolni, estig. A kasszaba állni kellett, en ültem. Hatrakuldtek a bolt hatuljaba polcot pakolni, erre a másik kollegano belekezelt a penztaramba. Minimálbérnel kevesebbet kaptam, holott nekem volt a legmagasabb iskolai végzettségem, bankforgalmi, de a szakmunkás többet keresett, mint én. Cafeteria nincs, a helyettes állítólag lopott, el is küldték azóta. Az alkesz kollegano munkaido alatt több órára eltunt, a boltvezeto meg a másik nyugdíj előtt álló helyettes idegbeteg, de büszkek erre a jó munkahelyre, hogy ilyen jó helyen dolgozhatnak! Gratulálok a jó izlesukhoz! A másfél hét nekem rémálom volt es szégyelltem ezt a munkahelyet. Most sokkal különb helyem van, a magas szintu iskolai vegzettsegemnek es nyelvtudasomnak megfelelő, háromszor annyi fizetéssel fűszerezve! Nem Fűszert!

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Szar minden...

Nem szeretek itt dolgozni

Nagyon szerettem itt dolgozni sajnos napról napra rosszabb a hely azért is keresek új munkalehetőséget!

Pro érvek

nem kapunk semmit

Kontra érvek

Semmit nem kapunk

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

1,8