Mecsek Füszért Zrt.
2,1 az 5 csillagból.
Vélemény írása
Összes értékelés megtekintése – Mecsek Füszért Zrt.

Mecsek Füszért Zrt.

Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

Kritikán aluli

Előrelépési lehetőség nulla Fizetések minimálbéren, béren kívüli juttatás felejtsd el! Fizikai munkakörben elérhetetlen teljesítménypótlék Vezetésre alkalmatlan "vezetők" Képzések maximum, amit a törvény előír Leharcolt, kiszuperált, korszerűtlen eszközök Összességében számos területen lehetne és kellene javítani, de a vállalati kultúra számára ismeretlen kifejezés a változás, változtatás.... Így aztán marad minden a régiben. Akinek nem tetszik, elhúzhat!

Pro érvek

Ha szereted a folyamatos stresszelést, ennél jobb helyet nem tálalás...

Kontra érvek

... de legalább arra nincs gondod, hogy mire költsd el a minimálbéredet.

Munka/magánélet egyensúlya: 2,0/5 csillag
Bérezés/juttatások: 1,0/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 1,0/5 csillag
Vezetőség: 1,0/5 csillag
Céges kultúra: 1,0/5 csillag

Produktiv

Normális kollégák, jó főnökség. Bónusz juttatások, lojális a cég a munkaválalókkal.

Kellemes, baráti

Nagyon szerettem itt dolgozni, baráti, kellemes környezetben

Pro érvek

Rugalmasak

Undorító, barátságtalan környezet

Felvételin csak egy elbeszélgetés. Undorító művezetők, durva, embertelen hangnem, olyan dolgokat kérnek számon a raklap elrendezésnél, vagy a pda rendszer megrendeléseiben, amiről azt se tudod eszik vagy isszák, mivel senki nem mutatja meg. Betanulás nincs, semmiről nem tudsz, nem tájékoztatnak, csak számon kérik miért nem jöttél tulórában pénteken, éjszakás műszakban. Nem ajánlom senkinek!

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,1/5 csillag