Mecsek Füszért Zrt.
1,8 az 5 csillagból.
Összes értékelés megtekintése – Mecsek Füszért Zrt.

Mecsek Füszért Zrt.

Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

Elviselhető munkahely

A boltban megtanultam az emberekkel bánni és kezelni őket.

Összes értékelés megtekintése – 25

Azonos munkakör

Nem rossz munkahely.

Nem volt rossz itt dolgozni, bár a fizetés kicsit lehetett volna több is, ha a cég részéről elvárt teljesítményt nézzük. Tehát az elvárás nem volt igazán arányban a fizetés nagyságával. A többi boltban általam megismert kolléga aranyos, segítő kész volt. A területi vezetővel sem volt nehéz kijönni, egyszerűen elmondta mit vár és azt nem volt lehetetlen végre hajtani. Barátságos volt és kedves. Ugyanezt tudom elmondani a kereskedelmi értékesítési igazgató Úrról is. Mindig korrekt volt velem szemben. minden vezető kollégaként kezelt és tegeződtünk mindannyian. Ilyen közvetlen viszonyban más kereskedelmi munkahelyen még soha sem voltam a magasabb vezetőséggel.

Pro érvek

Barátságosság, nem kellett vasárnap dolgoznom.

Kontra érvek

Sok munka.

Nem volt rossz

Álláshirdetésben 170-200e Ft szerepel mit jutattás, teljesítménytől függően, ​sose értem el a 170es bért, akármennyire hajtottam magam,nem éri meg.Bérezés minimálbér 140 nettó, ami semmire nem elég,ha csak nem szeretnél éhen halni.Ígéretek állandóan vannak, teljesítés semmi.Munka fárasztó,állandóan hajtanak.Nagyon szerettem itt dolgozni,sajnos napról napra rosszabb lett a hely és a kollégák is,minden áldott nap a kibeszélés pletykálás megy, jön egy új kolléga aki fiatal, irigykedeknek rá és kiutálják. Nagyon sokszor hátrányos megkülönböztetés ért.Semmivel nem motiválnak,nincs cafeteria,nem tudnak biztosítani munkaruhát sem.

Pro érvek

Szabad hétvége

Kontra érvek

Fizetés, munkakörülmények

Anti produktív és kellemes

unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

1,8