Mecsek Füszért Zrt.
2,1 az 5 csillagból.
Vélemény írása
Összes értékelés megtekintése – Mecsek Füszért Zrt.

Mecsek Füszért Zrt.

Munkavállalói értékelés – Mecsek Füszért Zrt.

Anti produktív és kellemes

unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,

Munka/magánélet egyensúlya: 1,0/5 csillag
Bérezés/juttatások: 1,0/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 1,0/5 csillag
Vezetőség: 1,0/5 csillag
Céges kultúra: 1,0/5 csillag

Undorító, barátságtalan környezet

Felvételin csak egy elbeszélgetés. Undorító művezetők, durva, embertelen hangnem, olyan dolgokat kérnek számon a raklap elrendezésnél, vagy a pda rendszer megrendeléseiben, amiről azt se tudod eszik vagy isszák, mivel senki nem mutatja meg. Betanulás nincs, semmiről nem tudsz, nem tájékoztatnak, csak számon kérik miért nem jöttél tulórában pénteken, éjszakás műszakban. Nem ajánlom senkinek!

Állóvíz, őskövületek gyűjteménye

Nagyképű, tehetségtelen vezetőség, lepusztult bolthálózat, néhány kivétellel. Soha nincs pénz semmire. Csak elvárások vannak a dolgozók felé. Őskövület az egész cég.

Pro érvek

céges telefon

Kontra érvek

néha kisebb jutalmak

Jó cég

Mindenki panaszkodik a cégre, mégis én itt jól érzem magam. Vezetők rendesek, kollégáim toleránsak. Aki link, munka nélkül gondolja a nagy pénzt, az ne ide jöjjön.

Pro érvek

biztos munkahely

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,1/5 csillag