Mecsek Füszért Zrt. Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 17 értékelés megmutatása
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Szar munkahely
Bolti elado-penztaros (Volt alkalmazott) –  Veszprém2018, november 6.
Tavaly év végén dolgoztam egy veszprémi lakótelepi abc-be. A fonokno es a sleppje 20 percenként fel órás cigi szünetet tartott, de aki meg a 20 perc ebedidobe, - amit le kellett dolgozni -, enni akart, az már nem tetszett neki. Etlen, szomjan egész nap dolgozz, 8 órát fizetünk, de maradj itt polcot pakolni, estig. A kasszaba állni kellett, en ültem. Hatrakuldtek a bolt hatuljaba polcot pakolni, erre a másik kollegano belekezelt a penztaramba. Minimálbérnel kevesebbet kaptam, holott nekem volt a legmagasabb iskolai végzettségem, bankforgalmi, de a szakmunkás többet keresett, mint én. Cafeteria nincs, a helyettes állítólag lopott, el is küldték azóta. Az alkesz kollegano munkaido alatt több órára eltunt, a boltvezeto meg a másik nyugdíj előtt álló helyettes idegbeteg, de büszkek erre a jó munkahelyre, hogy ilyen jó helyen dolgozhatnak! Gratulálok a jó izlesukhoz! A másfél hét nekem rémálom volt es szégyelltem ezt a munkahelyet. Most sokkal különb helyem van, a magas szintu iskolai vegzettsegemnek es nyelvtudasomnak megfelelő, háromszor annyi fizetéssel fűszerezve! Nem Fűszert!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Szar minden...
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 21NemJelentés
Tipikus "gyári" munka
Adminisztrátor / számlázó (Jelenlegi alkalmazott) –  Nyíregyháza2018, október 31.
Szakmai bérminimumért dolgozhat az ember mindenféle plussz juttatás nélkül 2 műszakban csak a műszakpótlékkal és sok túlórával, amit negyedévente ( esetleg ) kifizetnek. Szóval semmi cafeteria, se jutalom stb. Egyenlőtlen munkamegosztás, előrelépési lehetőség nincs, csak ha elmegy vki a fentebbi pozícióról, rossz hangulat, sivár környezet, börtön feeling. Nagy a munkaerő-fluktuáció. A hozzáértő emberek száma a minimum.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 9NemJelentés
Inkabb culágernek menjen valaki, mint ide
Eladó-pénztáros (Volt alkalmazott) –  Nagykanizsa2018, október 16.
A vezetö vén, arrogáns, kétszínü tuskó ingatag elmeállapottal. Bérezés kritikán aluli\minimálbér. A pályakezdöket semmirekellö ovodásoknak kezelik, akik semmire sem képesek. Magánéletbe való beavatkozás, manipulálás. Rossz munkahelyi légkör, szervezetlenség. Szakszerütlenül öltözködik a vezetö (elmondása szerint csak akkor csinál mindent a törvények szerint, ha ellenörzésre kerül sor.) Megrögzötten képtelenek döntést hozni. Felveszik a leendö alkalmazottat, akivel aztán két hét múlva, egy nappal a kezdés elött közlik, hogy bocsi mégsem. (NAGYKANIZSA, 102-es coop üzlet)
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Még abba is beleszólnak, hogy munkaidön kívül mivel töltöd az idödet. ELKERÜLNI A LEHETÖ LEGMESSZEBBRÖL!
Kerülendő munkahely
Eladó-pénztáros (Volt alkalmazott) –  Nagyvenyim2018, szeptember 14.
O kereskedelmi szemlélet, minimál bér, létszám hiány miatt ,,legalulról indulni" . Segítőkézség 0. Felső vezezés szóra sem méltat! Kosz, és tudatlanság!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Nincs
Szervezetlen stresszes ideges legkör
Eladó (Volt alkalmazott) –  Zalaegerszeg2018, augusztus 5.
Rossz boltvezetők,rendszeresen "lopnak",a beosztottjaikkal rosszul bánnak.Ezmiatt a beosztottak egymast is bantják.mindent elkell adni.büdös szalámi,a kolbászt lemosni,a húst lemosni mikor már nyálkás és szaga van.Kenyereket zsemleket lefagyasztani,ha nem megy el.Masnap előre rakni a polcon.Összességében undorító munkahely ahol naponta dolgozol plussz órákat de nincs kifizetve.A kiöregedett boltvezetők nem értenek egyszerű számítógépes műveletekhez,ezért záráskor a dolgozok a hátamögött várják,hogy bezárja a 100-dik véletlen megnyitott ablakot.Lassuak és arrogánsak.ezt az időt sem fizetik ki.fizetés minimális.
Pro érvek
Ilyen nincs
Kontra érvek
Szünet nincs.szabi nincs.túlóra kifizetés elsumákolva
Aki jót akar magának, kerülje el messze...
alkalmazott (Volt alkalmazott) –  Paks2018, július 22.
Szervezetlenség, kapkodás, létszámhiány miatti túlterheltség!!
Vezetés egy nagy nulla, elviselhetetlen modorral, stílussal...
Kritikán aluli bérezés /minimálbér/.
Hajnali munkakezdés...
A munkáltatót semmi sem érdekli csak a forgalom.
Elhasznált, régi, olykor működésképtelen berendezések...
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 45NemJelentés
Kellemetlen hely
Udvaros (Volt alkalmazott) –  Pécs2018, július 21.
Elvárják, hogy hajts minimális dicséretért (ha kiérdemled).
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 33NemJelentés
Kritikán aluli
Középvezető (Jelenlegi alkalmazott) –  Dunántúl2018, július 3.
Előrelépési lehetőség nulla
Fizetések minimálbéren, béren kívüli juttatás felejtsd el!
Fizikai munkakörben elérhetetlen teljesítménypótlék
Vezetésre alkalmatlan "vezetők"
Képzések maximum, amit a törvény előír
Leharcolt, kiszuperált, korszerűtlen eszközök

Összességében számos területen lehetne és kellene javítani, de a vállalati kultúra számára ismeretlen kifejezés a változás, változtatás.... Így aztán marad minden a régiben. Akinek nem tetszik, elhúzhat!
Pro érvek
Ha szereted a folyamatos stresszelést, ennél jobb helyet nem tálalás...
Kontra érvek
... de legalább arra nincs gondod, hogy mire költsd el a minimálbéredet.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 33NemJelentés
Átlagosnak sem mondható
Alkalmazott (Volt alkalmazott) –  Nyíregyháza2018, június 6.
Folyamatos túlórák.Szervezetlenség. Nagyon rossz munkahelyi légkör. Természetesen minimálbér. Állandó dolgozói elvándorlás, csere.
Átlagos munkahely volt.
Eladó (Volt alkalmazott) –  Vése2018, május 1.
Rendes munkahely. Átlag fizetéssel. Viszonylag keveset kellett túlórázni ami a mai világban már sokat számít. Pozitívum volt, hogy egy műszakos munkarendben dolgoztam .
Pro érvek
Kevesebb fizikai munka
Kontra érvek
Nagyon korai kelés
Elviselhető munkahely
Üzletvezető helyettes, eladó- pénztáros (Volt alkalmazott) –  Lenti2018, április 17.
A boltban megtanultam az emberekkel bánni és kezelni őket.
Nem szeretek itt dolgozni
Árú összekészítő (Jelenlegi alkalmazott) –  Veszprém2018, február 13.
Nagyon szerettem itt dolgozni sajnos napról napra rosszabb a hely azért is keresek új munkalehetőséget!
Pro érvek
nem kapunk semmit
Kontra érvek
Semmit nem kapunk
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés
szeretem a munkám csak a körülmények nem megfelelőek
boltvezető helyettes (Volt alkalmazott) –  nagyvenyim2017, augusztus 20.
Túl sok stresszel járó munkahely,de a kolleganőkkel jó eggyütt dolgozni,csak a cég hozzáállásával van a problèma.
Pro érvek
kollegtíva
Kontra érvek
nyugodt élet
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés
Mindenben meg voltam elégedve a 25évben amit náluk dolgoztam,csak a Gyesem lejárta után a forgalom hiánya miatt felmondtak..
Eladó-pénztáros (Volt alkalmazott) –  Siklós2016, november 15.
A gyesem lejárta után felmondtak.Addig semmi probléma nem volt.
Pro érvek
Utiköltség hozzájárulás, munkaruha
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 4NemJelentés
Nem rossz munkahely.
Üzletvezető (Volt alkalmazott) –  Veszprém2015, március 11.
Nem volt rossz itt dolgozni, bár a fizetés kicsit lehetett volna több is, ha a cég részéről elvárt teljesítményt nézzük. Tehát az elvárás nem volt igazán arányban a fizetés nagyságával. A többi boltban általam megismert kolléga aranyos, segítő kész volt. A területi vezetővel sem volt nehéz kijönni, egyszerűen elmondta mit vár és azt nem volt lehetetlen végre hajtani. Barátságos volt és kedves. Ugyanezt tudom elmondani a kereskedelmi értékesítési igazgató Úrról is. Mindig korrekt volt velem szemben. minden vezető kollégaként kezelt és tegeződtünk mindannyian. Ilyen közvetlen viszonyban más kereskedelmi munkahelyen még soha sem voltam a magasabb vezetőséggel.
Pro érvek
Barátságosság, nem kellett vasárnap dolgoznom.
Kontra érvek
Sok munka.
Wherehouse for food
Billing administrator (Volt alkalmazott) –  kaposvar2014, január 22.
I was learned making the bill and some costumers problem troubleshooting.We were made the stores billing.i have some personal meeting for my job.
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Mecsek Füszért Zrt. - értékelések munkavégzés helye szerint