Mecsek Füszért Zrt.

Mecsek Füszért Zrt. Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 20 értékelés megmutatása
Keresik az embereket de aki oda megy dolgozni a régi dolgozók csicskának nézik ...---mindegy .hogy hány éves. Nekem nagyon rosz a tapasztalatok.Dolgozzál mint egy barom és még se becsülik meg a munkádat Kevés a pénz ---persze a nyalósok meg a főnők az mewg csinálja magának a napi plusszot a másikast meg hülyének nézik.Szar egy cég az biztos.Inkább akkor a gyár.
Pro érvek
nincs semmi -az utólsó falatot is ki fizettetik ---de csak annak aki nem nyal.
Kontra érvek
semmi az ég világon ---eggyedül a kötelező tüdőszürés
Jelen esetben aki éhen akar halni napi 8 óra stressz után annak csak ajánlani tudom ! Egy gusztustalan vezetőség , bérezés minimálbér , ígéret van teljesítés nulla, elavult rendszerben
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Csak az van
Mindenki panaszkodik a cégre, mégis én itt jól érzem magam.
Vezetők rendesek, kollégáim toleránsak.

Aki link, munka nélkül gondolja a nagy pénzt, az ne ide jöjjön.
Pro érvek
biztos munkahely
Buták a vezetők vagy csak leszarnak mindent. Teljes káosz. Munkavédelmi felszerelések hiánya, rossz gépek,... Fizetés nulla
Pro érvek
Áruosszeállitó
Tavaly év végén dolgoztam egy veszprémi lakótelepi abc-be. A fonokno es a sleppje 20 percenként fel órás cigi szünetet tartott, de aki meg a 20 perc ebedidobe, - amit le kellett dolgozni -, enni akart, az már nem tetszett neki. Etlen, szomjan egész nap dolgozz, 8 órát fizetünk, de maradj itt polcot pakolni, estig. A kasszaba állni kellett, en ültem. Hatrakuldtek a bolt hatuljaba polcot pakolni, erre a másik kollegano belekezelt a penztaramba. Minimálbérnel kevesebbet kaptam, holott nekem volt a legmagasabb iskolai végzettségem, bankforgalmi, de a szakmunkás többet keresett, mint én. Cafeteria nincs, a helyettes állítólag lopott, el is küldték azóta. Az alkesz kollegano munkaido alatt több órára eltunt, a boltvezeto meg a másik nyugdíj előtt álló helyettes idegbeteg, de büszkek erre a jó munkahelyre, hogy ilyen jó helyen dolgozhatnak! Gratulálok a jó izlesukhoz! A másfél hét nekem rémálom volt es szégyelltem ezt a munkahelyet. Most sokkal különb helyem van, a magas szintu iskolai vegzettsegemnek es nyelvtudasomnak megfelelő, háromszor annyi fizetéssel fűszerezve! Nem Fűszert!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Szar minden...
Szakmai bérminimumért dolgozhat az ember mindenféle plussz juttatás nélkül 2 műszakban csak a műszakpótlékkal és sok túlórával, amit negyedévente ( esetleg ) kifizetnek. Szóval semmi cafeteria, se jutalom stb. Egyenlőtlen munkamegosztás, előrelépési lehetőség nincs, csak ha elmegy vki a fentebbi pozícióról, rossz hangulat, sivár környezet, börtön feeling. Nagy a munkaerő-fluktuáció. A hozzáértő emberek száma a minimum.
A vezetö vén, arrogáns, kétszínü tuskó ingatag elmeállapottal. Bérezés kritikán aluli\minimálbér. A pályakezdöket semmirekellö ovodásoknak kezelik, akik semmire sem képesek. Magánéletbe való beavatkozás, manipulálás. Rossz munkahelyi légkör, szervezetlenség. Szakszerütlenül öltözködik a vezetö (elmondása szerint csak akkor csinál mindent a törvények szerint, ha ellenörzésre kerül sor.) Megrögzötten képtelenek döntést hozni. Felveszik a leendö alkalmazottat, akivel aztán két hét múlva, egy nappal a kezdés elött közlik, hogy bocsi mégsem. (NAGYKANIZSA, 102-es coop üzlet)
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Még abba is beleszólnak, hogy munkaidön kívül mivel töltöd az idödet. ELKERÜLNI A LEHETÖ LEGMESSZEBBRÖL!
O kereskedelmi szemlélet, minimál bér, létszám hiány miatt ,,legalulról indulni" . Segítőkézség 0. Felső vezezés szóra sem méltat! Kosz, és tudatlanság!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Nincs
Rossz boltvezetők,rendszeresen "lopnak",a beosztottjaikkal rosszul bánnak.Ezmiatt a beosztottak egymast is bantják.mindent elkell adni.büdös szalámi,a kolbászt lemosni,a húst lemosni mikor már nyálkás és szaga van.Kenyereket zsemleket lefagyasztani,ha nem megy el.Masnap előre rakni a polcon.Összességében undorító munkahely ahol naponta dolgozol plussz órákat de nincs kifizetve.A kiöregedett boltvezetők nem értenek egyszerű számítógépes műveletekhez,ezért záráskor a dolgozok a hátamögött várják,hogy bezárja a 100-dik véletlen megnyitott ablakot.Lassuak és arrogánsak.ezt az időt sem fizetik ki.fizetés minimális.
Pro érvek
Ilyen nincs
Kontra érvek
Szünet nincs.szabi nincs.túlóra kifizetés elsumákolva
Szervezetlenség, kapkodás, létszámhiány miatti túlterheltség!!
Vezetés egy nagy nulla, elviselhetetlen modorral, stílussal...

Kritikán aluli bérezés /minimálbér/.

Hajnali munkakezdés...

A munkáltatót semmi sem érdekli csak a forgalom.

Elhasznált, régi, olykor működésképtelen berendezések...
Elvárják, hogy hajts minimális dicséretért (ha kiérdemled).
Előrelépési lehetőség nulla
Fizetések minimálbéren, béren kívüli juttatás felejtsd el!

Fizikai munkakörben elérhetetlen teljesítménypótlék

Vezetésre alkalmatlan "vezetők"

Képzések maximum, amit a törvény előír

Leharcolt, kiszuperált, korszerűtlen eszközök

Összességében számos területen lehetne és kellene javítani, de a vállalati kultúra számára ismeretlen kifejezés a változás, változtatás.... Így aztán marad minden a régiben. Akinek nem tetszik, elhúzhat!
Pro érvek
Ha szereted a folyamatos stresszelést, ennél jobb helyet nem tálalás...
Kontra érvek
... de legalább arra nincs gondod, hogy mire költsd el a minimálbéredet.
Folyamatos túlórák.Szervezetlenség. Nagyon rossz munkahelyi légkör. Természetesen minimálbér. Állandó dolgozói elvándorlás, csere.
Rendes munkahely. Átlag fizetéssel. Viszonylag keveset kellett túlórázni ami a mai világban már sokat számít. Pozitívum volt, hogy egy műszakos munkarendben dolgoztam .
Pro érvek
Kevesebb fizikai munka
Kontra érvek
Nagyon korai kelés
A boltban megtanultam az emberekkel bánni és kezelni őket.
Nagyon szerettem itt dolgozni sajnos napról napra rosszabb a hely azért is keresek új munkalehetőséget!
Pro érvek
nem kapunk semmit
Kontra érvek
Semmit nem kapunk
Túl sok stresszel járó munkahely,de a kolleganőkkel jó eggyütt dolgozni,csak a cég hozzáállásával van a problèma.
Pro érvek
kollegtíva
Kontra érvek
nyugodt élet
A gyesem lejárta után felmondtak.Addig semmi probléma nem volt.
Pro érvek
Utiköltség hozzájárulás, munkaruha
Nem volt rossz itt dolgozni, bár a fizetés kicsit lehetett volna több is, ha a cég részéről elvárt teljesítményt nézzük. Tehát az elvárás nem volt igazán arányban a fizetés nagyságával. A többi boltban általam megismert kolléga aranyos, segítő kész volt. A területi vezetővel sem volt nehéz kijönni, egyszerűen elmondta mit vár és azt nem volt lehetetlen végre hajtani. Barátságos volt és kedves. Ugyanezt tudom elmondani a kereskedelmi értékesítési igazgató Úrról is. Mindig korrekt volt velem szemben. minden vezető kollégaként kezelt és tegeződtünk mindannyian. Ilyen közvetlen viszonyban más kereskedelmi munkahelyen még soha sem voltam a magasabb vezetőséggel.
Pro érvek
Barátságosság, nem kellett vasárnap dolgoznom.
Kontra érvek
Sok munka.
I was learned making the bill and some costumers problem troubleshooting.We were made the stores billing.i have some personal meeting for my job.
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
2,1
2,5