Mecsek Füszért Zrt.
2.0 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Mecsek Füszért Zrt. – karrierlehetőségek és munkakörülmények

A cég ismertetése

  • Ipar
    Kis- és nagykereskedelem
További információ

Állások

Nem tudtuk meghatározni a tartózkodási helyedet. Megnézheted a(z) Mecsek Füszért Zrt. településen található összes 32-álláshirdetést.

Álláshirdetések tallózása kategória szerint

Vevőszolgálat

5 állás

Értékelések áttekintése

A minősítés 27 értékelés alapján készült, és az értékelések száma folyamatosan nő.
3.0020171.3120182.3320191.0020202.252021

Vélemények

műszaki jellegű Pécs településen
ekkor: 2021, október 15.
Állóvíz, őskövületek gyűjteménye
Nagyképű, tehetségtelen vezetőség, lepusztult bolthálózat, néhány kivétellel. Soha nincs pénz semmire. Csak elvárások vannak a dolgozók felé. Őskövület az egész cég.
Boltvezető Balatonszentgyörgy településen
ekkor: 2021, október 13.
Jó munkahely, szerettem ott dolgozni.
Az utolsó évben már egy jól kialakitott csapattal dolgozhattam együtt, akikkel nagyon jól lehetett együtt működni. A területi vezető nagyon sokat segített mindenben, nagyon emberséges volt. Az ünnepek előtt, ěs akciós napokon kicsit húzósabbak voltak a napok, de ki lehet bírni. Dolgozni sokat kell, de a kereskedelemben ez mindenhol így van. Köszönöm szépen, szerettem ott dolgozni.
Boltvezető Veszprém megye településen
ekkor: 2021, augusztus 23.
Sok munka, kevés fizetés, de cserébe van leltárfelelősség, áruvédelem semmi.
Borzalmas állapotú berendezések, folyamatos meghibásodás. Leamortizált épületek, csak a kiemelt boltokat újítják fel, a többibe még egy festésre se futja. Egetverő elvárasok minimálbérért, és bérminimumért, viszont van leltárfelelősség, de áruvédelem semmi. Sokszor két ember van csak a boltban, ha az egyiknek hátra kell menni a raktárba, a másik kiszolgál a pultnál, kasszázik, és persze figyel a vásárlókra, hogy ne tegyék zsebre az árut. Nem becsülik meg a dolgozókat! Mit várunk a külföldi cégektől, ha a magyar üzletlánc ennyire semmibe veszi a saját honfitársait?
Előadó Pécs településen
ekkor: 2021, május 4.
Anti produktív és kellemes
unalmas, fejlődni nem lehet, vezetőség rosszindulatú, munkahelyi kultúra nincs ,nagy mennyiségű adminisztráció, informatikai rendszere elavult,
. . településen
ekkor: 2020, december 19.
Munkavállalók folyamatos cserélődése, hiánya a körülmények és a bérek miatt. Ebből és a spórolásból adódóan fizikai, szellemi túlhajszolás pihenőidő, szabadság és megbecsülés nélkül. Örök körforgás....

Mit mondanál a munkáltatódról?

Segíts más álláskeresőknek azzal, hogy megosztod a saját tapasztalatodat.

Kérdések és válaszok

Az emberek 11 kérdést tettek fel arról, milyen a(z) Mecsek Füszért Zrt. cégnél dolgozni. Nézd meg a válaszokat, pillants bele a népszerű témákba, és ismerd meg Mecsek Füszért Zrt. alkalmazott személyes tapasztalatát.

Kérdések ezzel kapcsolatban:

  • Álláslehetőségek
  • Toborzási folyamat
  • Fizetés
  • Munkakörnyezet
  • Munkaidő
  • Vezérigazgató
  • Interjúk

Interjúbetekintések

Betekintések 24 Indeed-felhasználótól, akik az elmúlt 5 évben állásinterjún jártak a(z) Mecsek Füszért Zrt. cégnél.
Kedvezőtlen tapasztalat
Könnyű interjú
A folyamat ennyi időt vesz igénybe: egy-két nap

Interjúkérdések

Semmire.Nincs kèrdès,elmondtàk a feladatot,ès segítsèg nèlkül hibàtlanul csinàld.Dicsèret nincs,csak a hibàt keresik.

Megosztás dátuma: 2021, július 12.
  • Vállalatok
  • Mecsek Füszért Zrt.
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?