Mecsek Füszért Zrt.
2,1 az 5 csillagból.
Vélemény írása

Mecsek Füszért Zrt. – karrierlehetőségek és munkakörülmények

A cég ismertetése

  • Ipar
    Kis- és nagykereskedelem
További információ

Állások

Nem tudtuk meghatározni a tartózkodási helyedet. Megnézheted a(z) Mecsek Füszért Zrt. településen található összes 34-álláshirdetést.

Álláshirdetések tallózása kategória szerint

Kiskereskedelem

2 állás

Értékelések áttekintése

A minősítés 30 értékelés alapján készült, és az értékelések száma folyamatosan nő.

1.3120182.3320191.0020202.0020215.002022

Vélemények

műszaki jellegű Pécs településen
ekkor: 2021, október 15.
Állóvíz, őskövületek gyűjteménye
Nagyképű, tehetségtelen vezetőség, lepusztult bolthálózat, néhány kivétellel. Soha nincs pénz semmire. Csak elvárások vannak a dolgozók felé. Őskövület az egész cég.
Árúösszekészítő Nyíregyháza településen
ekkor: 2022, február 1.
Produktiv
Normális kollégák, jó főnökség. Bónusz juttatások, lojális a cég a munkaválalókkal.
Eladó pénztáros Tolna településen
ekkor: 2022, január 5.
Kellemes, baráti
Nagyon szerettem itt dolgozni, baráti, kellemes környezetben
Áruösszeállító Pécs településen
ekkor: 2021, november 16.
Undorító, barátságtalan környezet
Felvételin csak egy elbeszélgetés. Undorító művezetők, durva, embertelen hangnem, olyan dolgokat kérnek számon a raklap elrendezésnél, vagy a pda rendszer megrendeléseiben, amiről azt se tudod eszik vagy isszák, mivel senki nem mutatja meg. Betanulás nincs, semmiről nem tudsz, nem tájékoztatnak, csak számon kérik miért nem jöttél tulórában pénteken, éjszakás műszakban. Nem ajánlom senkinek!
Boltvezető Balatonszentgyörgy településen
ekkor: 2021, október 13.
Jó munkahely, szerettem ott dolgozni.
Az utolsó évben már egy jól kialakitott csapattal dolgozhattam együtt, akikkel nagyon jól lehetett együtt működni. A területi vezető nagyon sokat segített mindenben, nagyon emberséges volt. Az ünnepek előtt, ěs akciós napokon kicsit húzósabbak voltak a napok, de ki lehet bírni. Dolgozni sokat kell, de a kereskedelemben ez mindenhol így van. Köszönöm szépen, szerettem ott dolgozni.

Mit mondanál a munkáltatódról?

Segíts más álláskeresőknek azzal, hogy megosztod a saját tapasztalatodat.

Kérdések és válaszok

Az emberek 13 kérdést tettek fel arról, milyen a(z) Mecsek Füszért Zrt. cégnél dolgozni. Nézd meg a válaszokat, pillants bele a népszerű témákba, és ismerd meg Mecsek Füszért Zrt. alkalmazott személyes tapasztalatát.

Kérdések ezzel kapcsolatban:

  • Álláslehetőségek
  • Toborzási folyamat
  • Fizetés
  • Munkakörnyezet
  • Munkaidő
  • Vezérigazgató
  • Interjúk

Interjúbetekintések

Betekintések 31 Indeed-felhasználótól, akik az elmúlt 5 évben állásinterjún jártak a(z) Mecsek Füszért Zrt. cégnél.

Kedvezőtlen tapasztalat
Könnyű interjú
A folyamat ennyi időt vesz igénybe: egy-két nap

Interjúkérdések

Semmire.Nincs kèrdès,elmondtàk a feladatot,ès segítsèg nèlkül hibàtlanul csinàld.Dicsèret nincs,csak a hibàt keresik.

Megosztás dátuma: 2021, július 12.
  • Vállalatok
  • Mecsek Füszért Zrt.