Mecsek Füszért Zrt.
2,1 az 5 csillagból.
Vélemény írása

Mecsek Füszért Zrt. – karrierlehetőségek és munkakörülmények

A cég ismertetése

  • Ipar
    Kis- és nagykereskedelem
További információ

Állások

Nem tudtuk meghatározni a tartózkodási helyedet. Megnézheted a(z) Mecsek Füszért Zrt. településen található összes 17-álláshirdetést.

Álláshirdetések böngészése a munkavégzés helye szerint

Veszprém

2 állás

Értékelések áttekintése

A minősítés 31 értékelés alapján készült, és az értékelések száma folyamatosan nő.

1.3120182.3320191.0020202.0020213.672022

Vélemények

műszaki jellegű Pécs településen
ekkor: 2021, október 15.
Állóvíz, őskövületek gyűjteménye

Nagyképű, tehetségtelen vezetőség, lepusztult bolthálózat, néhány kivétellel. Soha nincs pénz semmire. Csak elvárások vannak a dolgozók felé. Őskövület az egész cég.

Eladó Gelse coop településen
ekkor: 2022, október 4.
Túlóra nincs kifizetve jelenléti ív jogszerűtlen vezetese

Nulla 00000000000000 nem ajánlom egy mocskos lehuzos cég

Árúösszekészítő Nyíregyháza településen
ekkor: 2022, február 1.
Produktiv

Normális kollégák, jó főnökség. Bónusz juttatások, lojális a cég a munkaválalókkal.

Eladó pénztáros Tolna településen
ekkor: 2022, január 5.
Kellemes, baráti

Nagyon szerettem itt dolgozni, baráti, kellemes környezetben

Áruösszeállító Pécs településen
ekkor: 2021, november 16.
Undorító, barátságtalan környezet

Felvételin csak egy elbeszélgetés. Undorító művezetők, durva, embertelen hangnem, olyan dolgokat kérnek számon a raklap elrendezésnél, vagy a pda rendszer megrendeléseiben, amiről azt se tudod eszik vagy isszák, mivel senki nem mutatja meg. Betanulás nincs, semmiről nem tudsz, nem tájékoztatnak, csak számon kérik miért nem jöttél tulórában pénteken, éjszakás műszakban. Nem ajánlom senkinek!

Mit mondanál a munkáltatódról?

Segíts más álláskeresőknek azzal, hogy megosztod a saját tapasztalatodat.

Kérdések és válaszok

Az emberek 14 kérdést tettek fel arról, milyen a(z) Mecsek Füszért Zrt. cégnél dolgozni. Nézd meg a válaszokat, pillants bele a népszerű témákba, és ismerd meg Mecsek Füszért Zrt. alkalmazott személyes tapasztalatát.

Kérdések ezzel kapcsolatban:

  • Álláslehetőségek
  • Toborzási folyamat
  • Fizetés
  • Munkakörnyezet
  • Munkaidő
  • Vezérigazgató
  • Interjúk

Interjúbetekintések

Betekintések 34 Indeed-felhasználótól, akik az elmúlt 5 évben állásinterjún jártak a(z) Mecsek Füszért Zrt. cégnél.

Kedvezőtlen tapasztalat
Könnyű interjú
A folyamat ennyi időt vesz igénybe: egy-két nap

Interjúkérdések

Semmire.Nincs kèrdès,elmondtàk a feladatot,ès segítsèg nèlkül hibàtlanul csinàld.Dicsèret nincs,csak a hibàt keresik.

Megosztás dátuma: 2021, július 12.

Gyakori kérdések erről: Mecsek Füszért Zrt.

  • Vállalatok
  • Mecsek Füszért Zrt.