Mecsek Füszért Zrt.

Boltvezető2 értékelés

2,4Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 31 értékelés megtekintése

Jó munkahely, szerettem ott dolgozni.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Az utolsó évben már egy jól kialakitott csapattal dolgozhattam együtt, akikkel nagyon jól lehetett együtt működni. A területi vezető nagyon sokat segített mindenben, nagyon emberséges volt. Az ünnepek előtt, ěs akciós napokon kicsit húzósabbak voltak a napok, de ki lehet bírni. Dolgozni sokat kell, de a kereskedelemben ez mindenhol így van. Köszönöm szépen, szerettem ott dolgozni.

Sok munka, kevés fizetés, de cserébe van leltárfelelősség, áruvédelem semmi.

Borzalmas állapotú berendezések, folyamatos meghibásodás. Leamortizált épületek, csak a kiemelt boltokat újítják fel, a többibe még egy festésre se futja. Egetverő elvárasok minimálbérért, és bérminimumért, viszont van leltárfelelősség, de áruvédelem semmi. Sokszor két ember van csak a boltban, ha az egyiknek hátra kell menni a raktárba, a másik kiszolgál a pultnál, kasszázik, és persze figyel a vásárlókra, hogy ne tegyék zsebre az árut. Nem becsülik meg a dolgozókat! Mit várunk a külföldi cégektől, ha a magyar üzletlánc ennyire semmibe veszi a saját honfitársait?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Mecsek Füszért Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,4/5 csillag
Bérezés/juttatások: 2,0/5 csillag