Magyar Telekom Nyrt

A(z) Magyar Telekom Nyrt – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 28 értékelés megtekintése
A munka stresszes, de ez inkább az ügyfelek hibája. Sajnos a vezetőség nem veszi sokba az operátoraikat, gyakran lekezelőek, az elvárások nem alacsonyak: az ügyfeleket gyorsan kell kezelni, jól, gyakorlatilag hiba nélkül. Az oktatás villámgyors és nagyon sok kérdőjelet hagy maga után.
A legtöbb munkanap nagyon jól telt persze vannak mindenhol rossz napok. Összességében egy nagyon jó hangulatú, támogató csapat áll az ember háta mögött. Stabil munkahely ahol a dolgozók hosszú távon is tudnak tervezni.
Diákként jelentkeztem, először nagyon ideális volt, én osztottam be az időmet, a mentorok segítettek mindenkinek, aztán eltelt 1,5 év. Rengeteget tudtam ott tanulni, ami miatt hálás vagyok, viszont az utolsó néhány hónap szenvedés volt. A dolgozónak nincs megbecsülése, az elvárás megállíthatatlanul nőtt, a fizetés stagnált. Nem is lett volna ezzel nagyobb probléma, viszont a rendszerbe bele van kódolva a belső verseny, ami miatt egymás ellen is hajtottak a kollégák. A végén már én is képeztem ki újabb dolgozókat, ez volt a legjobb része.
Pro érvek
Sokat tanultam
Kontra érvek
Kevés fizetés, magas elvárás
Kellemes munkahely, segítőkész vezetők, kollégák, családias hangulat, fejlődési, előrelépési lehetőségek!
A létszám leépítések túlterheltté vált alkalmazottak A szakmai képzések megritkultak/megszűntek, a szakmai fejlődés lehetősége szinte teljesen megszűnt. A felső vezetés nem tudja, hogy mire lenne szüksége az alkalmazottaknak Rendszeres, átgondolatlan szervezeti átszervezések, a stabilitás hiánya
T-Systems analitikus és főkönyvi könyvelése a mindennapjaimat töltik ki. Ezenkívül a Magyar Telekom tulajdonában lévő ingatlanokkal kapcsolatok könyvelések (kijelölés, visszavonás). Napi szintű elektronikusan érkező bizonylatok kezelése Myportálon keresztül. Magyar Telekomnál az elmúlt 10 év alatt rengeteg tudást szereztem köszönhető annak, hogy számtalan migrációban és projekt feladatban vettem részt. Vezetőség aktív kapcsolatot tart a munkavállalókkal, közös kávézás, születésnapi köszöntések, csapatépítés, ami biztosítja a közvetlen kapcsolatot. Munkahelyi kultúra a kölcsönös bizalmon alapul , ennek jó példája a távmunka bevezetése, ami ezt tovább erősíti. Nem érzek a munkámban nehézségeket a tapasztalatom miatt, Az újdonságokra , mint egy új rendszer bevezetése nyitott vagyok. A legélvezetesebb rész, amikor a tárgyhó zárását követően minden határidőre regisztrálásra került a társosztályok elégedettségére.
A Telekom biztosít céges telefont es telefonszamot, teriti az utazas egy reszet. Lehetoseg van a fejlodesre es elorelepesre
Pro érvek
Ceges telefonszam rugalmas munkaido, jo hangulat, tegezodes
A mi területünkön a havi zárás ideje (kb egy hét) alatt sok a túlóra, két zárás között viszont élhető a cég. Lehet, hogy más területeken nagyobb a munkahelyi biztonság, de itt szinte minden évben leépítés volt, jövő év végén pedig az egész igazgatóság megszűnik, a munka a pozsonyi ssc-be kerül majd. Egyébként amíg ez a terv nem létezett, akkor sem volt felénk előrelépési, fejlődési lehetőség, szinte kasztrendszer uralkodik ezen a téren. A munkaterhelés nemcsak időben egyenetlen, hanem osztályonként, csoportonként is. Sok feladatot értelmetlennek érzek, a projektek csak döcörögnek. Sajnos ez nemcsak belső probléma a cégnél, hanem az anyavállalattal való viszony következménye is. Az utóbbi években sok sikerélmény nem ért, de ezzel nem vagyok egyedül a cégnél.
További Magyar Telekom Nyrt-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: