Magyar Telekom Nyrt
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Magyar Telekom Nyrt-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Pénzügy-számvitel

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 28 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A mi területünkön a havi zárás ideje (kb egy hét) alatt sok a túlóra, két zárás között viszont élhető a cég. Lehet, hogy más területeken nagyobb a munkahelyi biztonság, de itt szinte minden évben leépítés volt, jövő év végén pedig az egész igazgatóság megszűnik, a munka a pozsonyi ssc-be kerül majd. Egyébként amíg ez a terv nem létezett, akkor sem volt felénk előrelépési, fejlődési lehetőség, szinte kasztrendszer uralkodik ezen a téren. A munkaterhelés nemcsak időben egyenetlen, hanem osztályonként, csoportonként is. Sok feladatot értelmetlennek érzek, a projektek csak döcörögnek. Sajnos ez nemcsak belső probléma a cégnél, hanem az anyavállalattal való viszony következménye is. Az utóbbi években sok sikerélmény nem ért, de ezzel nem vagyok egyedül a cégnél.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése