Magyar Telekom Nyrt
3,8 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Magyar Telekom Nyrt-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Könyvelő

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 29 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
T-Systems analitikus és főkönyvi könyvelése a mindennapjaimat töltik ki. Ezenkívül a Magyar Telekom tulajdonában lévő ingatlanokkal kapcsolatok könyvelések (kijelölés, visszavonás). Napi szintű elektronikusan érkező bizonylatok kezelése Myportálon keresztül. Magyar Telekomnál az elmúlt 10 év alatt rengeteg tudást szereztem köszönhető annak, hogy számtalan migrációban és projekt feladatban vettem részt. Vezetőség aktív kapcsolatot tart a munkavállalókkal, közös kávézás, születésnapi köszöntések, csapatépítés, ami biztosítja a közvetlen kapcsolatot. Munkahelyi kultúra a kölcsönös bizalmon alapul , ennek jó példája a távmunka bevezetése, ami ezt tovább erősíti. Nem érzek a munkámban nehézségeket a tapasztalatom miatt, Az újdonságokra , mint egy új rendszer bevezetése nyitott vagyok. A legélvezetesebb rész, amikor a tárgyhó zárását követően minden határidőre regisztrálásra került a társosztályok elégedettségére.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése