Magyar Telekom Nyrt

Magyar Telekom Nyrt-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

Budapest13 értékelés
Mind a(z) 28 értékelés megtekintése
Versengő munkahely, ahol érdemes minden részletre kiterjedően érdeklődni az állásinterjún a felajánlott állásról.
Nagyon teljesítményhajcsárok. Esőben, hóban is területen kell lenni.
34. eve dolgozom itt, ahol nagyon megbecsültek. Kellemes munka környezet, nagyon jó munkatársak.
Pro érvek
Kiemelkedő juttatások
A létszám leépítések túlterheltté vált alkalmazottak
A szakmai képzések megritkultak/megszűntek, a szakmai fejlődés lehetősége szinte teljesen megszűnt.

A felső vezetés nem tudja, hogy mire lenne szüksége az alkalmazottaknak

Rendszeres, átgondolatlan szervezeti átszervezések, a stabilitás hiánya
Nagyszerű embereket ismerhettem meg a cégnél, főként a csapatépítők alkalmával. Mindig minden határidőt betartottam, számomra ez személyes küldetés volt. Szinte minden (közvetett vagy közvetlen) kollégámmal megtaláltam elsőre a közös szót, remekül tudtunk együtt dolgozni. Belekóstolhattam a nagyvállalati kultúrába és kaptam egy általános képet a multi cégek működéséről.
Pro érvek
komfortos és igényes munkakörnyezet, egészségügyi ellátás, étterem, kert, brainstorming szoba
Pro érvek
feljelentenek egy etikus hackert
Kontra érvek
feljelentenek egy etikus hackert
J'ai eu expérience considérable en travaillant en 4 mois dans un environnement de travail agréable et avec des collègues professionnels et motivés ce qui rend le travail plus agréable.
Nagyon szerettem itt dolgozni. Remek csapat, változatos munka, távmunka lehetőségével.
Családbarát programok miatt egyértelműen jó munkahely.
Pro érvek
Távmunka
Kontra érvek
csoportos leépítés
T-Systems analitikus és főkönyvi könyvelése a mindennapjaimat töltik ki. Ezenkívül a Magyar Telekom tulajdonában lévő ingatlanokkal kapcsolatok könyvelések (kijelölés, visszavonás). Napi szintű elektronikusan érkező bizonylatok kezelése Myportálon keresztül.
Magyar Telekomnál az elmúlt 10 év alatt rengeteg tudást szereztem köszönhető annak, hogy számtalan migrációban és projekt feladatban vettem részt. Vezetőség aktív kapcsolatot tart a munkavállalókkal, közös kávézás, születésnapi köszöntések, csapatépítés, ami biztosítja a közvetlen kapcsolatot. Munkahelyi kultúra a kölcsönös bizalmon alapul , ennek jó példája a távmunka bevezetése, ami ezt tovább erősíti. Nem érzek a munkámban nehézségeket a tapasztalatom miatt, Az újdonságokra , mint egy új rendszer bevezetése nyitott vagyok. A legélvezetesebb rész, amikor a tárgyhó zárását követően minden határidőre regisztrálásra került a társosztályok elégedettségére.
A Telekom biztosít céges telefont es telefonszamot, teriti az utazas egy reszet. Lehetoseg van a fejlodesre es elorelepesre
Pro érvek
Ceges telefonszam rugalmas munkaido, jo hangulat, tegezodes
Nagyon teljesítményre van a cég kiélezve. Régen nem így volt, és jobban elvoltak végezve a feladatok.
Pro érvek
Szuper a Cafeteria
Kontra érvek
Nagyon elment olyan írányba, hogy értékesíteni, és nem megtartani az ügyfeleket
A mi területünkön a havi zárás ideje (kb egy hét) alatt sok a túlóra, két zárás között viszont élhető a cég.
Lehet, hogy más területeken nagyobb a munkahelyi biztonság, de itt szinte minden évben leépítés volt, jövő év végén pedig az egész igazgatóság megszűnik, a munka a pozsonyi ssc-be kerül majd.

Egyébként amíg ez a terv nem létezett, akkor sem volt felénk előrelépési, fejlődési lehetőség, szinte kasztrendszer uralkodik ezen a téren.

A munkaterhelés nemcsak időben egyenetlen, hanem osztályonként, csoportonként is. Sok feladatot értelmetlennek érzek, a projektek csak döcörögnek. Sajnos ez nemcsak belső probléma a cégnél, hanem az anyavállalattal való viszony következménye is.

Az utóbbi években sok sikerélmény nem ért, de ezzel nem vagyok egyedül a cégnél.
-assisting in sales
-handling problems