Magyar Telekom Nyrt Alkalmazotti bírálat

10 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 11 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Produktív és kellemes munkahely
Call Center Operator (Volt alkalmazott) –  Szeged2018, április 27.
Megtanít csapatban dolgozni. A munka során vannak szünetek
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
Environnement de travail agréable
Hosting operator (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, január 23.
J'ai eu expérience considérable en travaillant en 4 mois dans un environnement de travail agréable et avec des collègues professionnels et motivés ce qui rend le travail plus agréable.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Családbarát, távmunka lehetőség miatt abszolút pozitív
Back office senior ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, december 7.
Nagyon szerettem itt dolgozni. Remek csapat, változatos munka, távmunka lehetőségével.
Családbarát programok miatt egyértelműen jó munkahely.
Pro érvek
Távmunka
Kontra érvek
csoportos leépítés
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
Család-barát munkahely
Eszközkönyvelő specialista (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2017, október 27.
T-Systems analitikus és főkönyvi könyvelése a mindennapjaimat töltik ki. Ezenkívül a Magyar Telekom tulajdonában lévő ingatlanokkal kapcsolatok könyvelések (kijelölés, visszavonás). Napi szintű elektronikusan érkező bizonylatok kezelése Myportálon keresztül.
Magyar Telekomnál az elmúlt 10 év alatt rengeteg tudást szereztem köszönhető annak, hogy számtalan migrációban és projekt feladatban vettem részt. Vezetőség aktív kapcsolatot tart a munkavállalókkal, közös kávézás, születésnapi köszöntések, csapatépítés, ami biztosítja a közvetlen kapcsolatot. Munkahelyi kultúra a kölcsönös bizalmon alapul , ennek jó példája a távmunka bevezetése, ami ezt tovább erősíti. Nem érzek a munkámban nehézségeket a tapasztalatom miatt, Az újdonságokra , mint egy új rendszer bevezetése nyitott vagyok. A legélvezetesebb rész, amikor a tárgyhó zárását követően minden határidőre regisztrálásra került a társosztályok elégedettségére.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Tokeletes munkahely
Asszisztens (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2017, július 10.
A Telekom biztosít céges telefont es telefonszamot, teriti az utazas egy reszet. Lehetoseg van a fejlodesre es elorelepesre
Pro érvek
Ceges telefonszam rugalmas munkaido, jo hangulat, tegezodes
Jól fel van építve, csak a kollegák nincsenek a munkához képest megbecsülve
Call Center / Back Office (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2017, január 30.
Nagyon teljesítményre van a cég kiélezve. Régen nem így volt, és jobban elvoltak végezve a feladatok.
Pro érvek
Szuper a Cafeteria
Kontra érvek
Nagyon elment olyan írányba, hogy értékesíteni, és nem megtartani az ügyfeleket
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
Perspektívátlan
Pénzügy-számvitel (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2016, május 20.
A mi területünkön a havi zárás ideje (kb egy hét) alatt sok a túlóra, két zárás között viszont élhető a cég.
Lehet, hogy más területeken nagyobb a munkahelyi biztonság, de itt szinte minden évben leépítés volt, jövő év végén pedig az egész igazgatóság megszűnik, a munka a pozsonyi ssc-be kerül majd.
Egyébként amíg ez a terv nem létezett, akkor sem volt felénk előrelépési, fejlődési lehetőség, szinte kasztrendszer uralkodik ezen a téren.
A munkaterhelés nemcsak időben egyenetlen, hanem osztályonként, csoportonként is. Sok feladatot értelmetlennek érzek, a projektek csak döcörögnek. Sajnos ez nemcsak belső probléma a cégnél, hanem az anyavállalattal való viszony következménye is.
Az utóbbi években sok sikerélmény nem ért, de ezzel nem vagyok egyedül a cégnél.
Productive and fun workplace
Costumer Contact Representative (Volt alkalmazott) –  Kaposvar, Hungary2014, október 31.
Every day was a busy day at work. Trying our best to make the custumers satisfied with the service or equipment the have bought. Handeling difficult cases concerning billing or technical problems but still have the client leave satisfied. This was the hardest part. I have learned how to handle different types of people. There was something new every day that was the good part. We had a pretty good team it was enjoyable to go in every time.
client-centered
Customer Service Representative (Volt alkalmazott) –  Budapest2013, augusztus 5.
-assisting in sales
-handling problems
-customer service

Tekintsen meg Magyar Telekom Nyrt további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Magyar Telekom Nyrt? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

4,3

Magyar Telekom Nyrt - értékelések munkavégzés helye szerint