Magyar Telekom Nyrt
3,8 az 5 csillagból.
Munkavállalói értékelés – Magyar Telekom Nyrt

Család-barát munkahely

2017, október 27.
T-Systems analitikus és főkönyvi könyvelése a mindennapjaimat töltik ki. Ezenkívül a Magyar Telekom tulajdonában lévő ingatlanokkal kapcsolatok könyvelések (kijelölés, visszavonás). Napi szintű elektronikusan érkező bizonylatok kezelése Myportálon keresztül. Magyar Telekomnál az elmúlt 10 év alatt rengeteg tudást szereztem köszönhető annak, hogy számtalan migrációban és projekt feladatban vettem részt. Vezetőség aktív kapcsolatot tart a munkavállalókkal, közös kávézás, születésnapi köszöntések, csapatépítés, ami biztosítja a közvetlen kapcsolatot. Munkahelyi kultúra a kölcsönös bizalmon alapul , ennek jó példája a távmunka bevezetése, ami ezt tovább erősíti. Nem érzek a munkámban nehézségeket a tapasztalatom miatt, Az újdonságokra , mint egy új rendszer bevezetése nyitott vagyok. A legélvezetesebb rész, amikor a tárgyhó zárását követően minden határidőre regisztrálásra került a társosztályok elégedettségére.
2020, március 16.
operátpr (Volt alkalmazott) - Budapest
Versengő munkahely, ahol érdemes minden részletre kiterjedően érdeklődni az állásinterjún a felajánlott állásról.
2019, december 16.
Értékesítő (Jelenlegi alkalmazott) - Budapest
Nagyon teljesítményhajcsárok. Esőben, hóban is területen kell lenni.
2019, június 1.
Bejövő pénzforgalmi előadó (Jelenlegi alkalmazott) - Budapest
34. eve dolgozom itt, ahol nagyon megbecsültek. Kellemes munka környezet, nagyon jó munkatársak.
Pro érvek
Kiemelkedő juttatások