Magyar Telekom Nyrt Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 15 értékelés megmutatása
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
A hangsúly nem a szakmai hozzáértésen van
Hálózat üzemeltetési szakmérnök (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, április 15.
A létszám leépítések túlterheltté vált alkalmazottak
A szakmai képzések megritkultak/megszűntek, a szakmai fejlődés lehetősége szinte teljesen megszűnt.
A felső vezetés nem tudja, hogy mire lenne szüksége az alkalmazottaknak
Rendszeres, átgondolatlan szervezeti átszervezések, a stabilitás hiánya
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
Nagyvállalati szinten nézve igényes munkahely, komfortos munkavégzés, nagyszerű szakemberekkel.
Programming gyakornok (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, március 28.
Nagyszerű embereket ismerhettem meg a cégnél, főként a csapatépítők alkalmával. Mindig minden határidőt betartottam, számomra ez személyes küldetés volt. Szinte minden (közvetett vagy közvetlen) kollégámmal megtaláltam elsőre a közös szót, remekül tudtunk együtt dolgozni. Belekóstolhattam a nagyvállalati kultúrába és kaptam egy általános képet a multi cégek működéséről.
Pro érvek
komfortos és igényes munkakörnyezet, egészségügyi ellátás, étterem, kert, brainstorming szoba
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 1NemJelentés
Emberileg : 0*
etikus hacker (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, január 27.
Pro érvek
feljelentenek egy etikus hackert
Kontra érvek
feljelentenek egy etikus hackert
kiváló légkör.
Ügyfélszolgálati képviselő (Volt alkalmazott) –  Veszprém2018, augusztus 14.
Kiváló munkahely,de nem családbarát. Kisgyerek mellett nem lehet ezt a munkát csinálni. Rengeteg plusz feladattal jár.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 3NemJelentés
Produktív és kellemes munkahely
Call Center Operator (Volt alkalmazott) –  Szeged2018, április 27.
Megtanít csapatban dolgozni. A munka során vannak szünetek
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 5Jelentés
Environnement de travail agréable
Hosting operator (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, január 23.
J'ai eu expérience considérable en travaillant en 4 mois dans un environnement de travail agréable et avec des collègues professionnels et motivés ce qui rend le travail plus agréable.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 2Jelentés
Családbarát, távmunka lehetőség miatt abszolút pozitív
Back office senior ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, december 7.
Nagyon szerettem itt dolgozni. Remek csapat, változatos munka, távmunka lehetőségével.
Családbarát programok miatt egyértelműen jó munkahely.
Pro érvek
Távmunka
Kontra érvek
csoportos leépítés
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 4NemJelentés
Család-barát munkahely
Eszközkönyvelő specialista (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2017, október 27.
T-Systems analitikus és főkönyvi könyvelése a mindennapjaimat töltik ki. Ezenkívül a Magyar Telekom tulajdonában lévő ingatlanokkal kapcsolatok könyvelések (kijelölés, visszavonás). Napi szintű elektronikusan érkező bizonylatok kezelése Myportálon keresztül.
Magyar Telekomnál az elmúlt 10 év alatt rengeteg tudást szereztem köszönhető annak, hogy számtalan migrációban és projekt feladatban vettem részt. Vezetőség aktív kapcsolatot tart a munkavállalókkal, közös kávézás, születésnapi köszöntések, csapatépítés, ami biztosítja a közvetlen kapcsolatot. Munkahelyi kultúra a kölcsönös bizalmon alapul , ennek jó példája a távmunka bevezetése, ami ezt tovább erősíti. Nem érzek a munkámban nehézségeket a tapasztalatom miatt, Az újdonságokra , mint egy új rendszer bevezetése nyitott vagyok. A legélvezetesebb rész, amikor a tárgyhó zárását követően minden határidőre regisztrálásra került a társosztályok elégedettségére.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 1Jelentés
Tokeletes munkahely
Asszisztens (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2017, július 10.
A Telekom biztosít céges telefont es telefonszamot, teriti az utazas egy reszet. Lehetoseg van a fejlodesre es elorelepesre
Pro érvek
Ceges telefonszam rugalmas munkaido, jo hangulat, tegezodes
Jól fel van építve, csak a kollegák nincsenek a munkához képest megbecsülve
Call Center / Back Office (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2017, január 30.
Nagyon teljesítményre van a cég kiélezve. Régen nem így volt, és jobban elvoltak végezve a feladatok.
Pro érvek
Szuper a Cafeteria
Kontra érvek
Nagyon elment olyan írányba, hogy értékesíteni, és nem megtartani az ügyfeleket
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 5NemJelentés
Perspektívátlan
Pénzügy-számvitel (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2016, május 20.
A mi területünkön a havi zárás ideje (kb egy hét) alatt sok a túlóra, két zárás között viszont élhető a cég.
Lehet, hogy más területeken nagyobb a munkahelyi biztonság, de itt szinte minden évben leépítés volt, jövő év végén pedig az egész igazgatóság megszűnik, a munka a pozsonyi ssc-be kerül majd.
Egyébként amíg ez a terv nem létezett, akkor sem volt felénk előrelépési, fejlődési lehetőség, szinte kasztrendszer uralkodik ezen a téren.
A munkaterhelés nemcsak időben egyenetlen, hanem osztályonként, csoportonként is. Sok feladatot értelmetlennek érzek, a projektek csak döcörögnek. Sajnos ez nemcsak belső probléma a cégnél, hanem az anyavállalattal való viszony következménye is.
Az utóbbi években sok sikerélmény nem ért, de ezzel nem vagyok egyedül a cégnél.
Productive and fun workplace
Costumer Contact Representative (Volt alkalmazott) –  Kaposvar, Hungary2014, október 31.
Every day was a busy day at work. Trying our best to make the custumers satisfied with the service or equipment the have bought. Handeling difficult cases concerning billing or technical problems but still have the client leave satisfied. This was the hardest part. I have learned how to handle different types of people. There was something new every day that was the good part. We had a pretty good team it was enjoyable to go in every time.
Productive and fun workplace
Sales and customer representative (Volt alkalmazott) –  Hungary2014, június 20.
Productive and fun workplace with a lot of new challenges.
It has a nice office with great co-workers. We has to work under pressure constantly but that time I learnt the most, maybe that was the hardest part of the job. I loved to meet new people so that was the most enjoyable part of the job.
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 3Jelentés
client-centered
Customer Service Representative (Volt alkalmazott) –  Budapest2013, augusztus 5.
-assisting in sales
-handling problems
-customer service
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Magyar Telekom Nyrt? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

4,1

Magyar Telekom Nyrt - értékelések munkavégzés helye szerint