Magyar Posta Alkalmazotti bírálat

40 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 41 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Normális munkahely, emberileg tetszett
védelmi elemző (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, június 14.
Kicsit nehezen ment nekik a munkaszervezés, de ez az állandó vezetői változásnak volt betudható. A munkafeltételekkel nem volt baj, a kollégákkal kifejezetten jó volt együtt dolgozni. A vezérigazgatóságon ez volt a helyzet. A vidéki munkahelyek egy kicsit mostohább megítélés alá estek. Az ablaknál ülők megbecsülése lehetett volna sokkal jobb is!
Pro érvek
Jók a csapatépítések, rendben van a munkába járás támogatása
Kontra érvek
Az elvárások megfogalmazása kicsit gyengébb lábakon áll.
Üdvözöllek Kínában!
Küldeménykezelő (Jelenlegi alkalmazott) –  Vecsés2018, május 31.
Inkompetens vezetés azt is elrontja ami ideig-óráig működőképes. A tavalyi emelés óta a bérezés már nem szánalmas, csupán elrettentő. Idegölő munka ahol egyre többet és többet várnak el a munkafolyamatok megújítása helyett. Több műszakos munkarend, háromóránkénti szünet, fizikai munka és negyedévenkénti arcpirító összegű ösztönző után még kötelező túlórák is vannak. Kínai import, kínai mintákkal.
Pro érvek
stabilitás
Kontra érvek
minden más
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 13NemJelentés
Senki se próbálja ki!!
csomagkézbesítő (Volt alkalmazott) –  Érd2018, április 25.
Undorító állami cég, embertelen körülmények. Fizetés szánalmas. Megbecsülés itt nincsen, csak megalázás jár a melósnak. 8 óra alatt a rád bízott feladatot elvégezni lehetetlen. Elvárják, hogy négy nap alatt tanulj meg mindent a szakadék, büdös transporterben ülve az életkedvtelen, idegbeteg munkatársad mellett. Ha valami nem megy, segítségre ne számíts a fejesektől se. Tisztelet a kivételnek..

Reggel 7-re bemész, hogy felvedd a rád osztott 90! csomagot, de még 10kor is ott steppelsz, mert valami katasztrófa az egész istenverte rendszer.. Mikor a munkaidőd már rég lejárt, nem mehetsz vissza 20 csomaggal, de ha meg is próbáltad kézbesíteni (csak nem vette át a néni a 2000 Forintos csomagot, mert nem jött meg a nyugdíja..), akkor is mindig lesz valami retardált, aki még nekiáll pofázni a pult mögül. A pénzzel is vigyázni kell, mert átverhetnek ahogy akarnak...

Mindezt télen-nyáron, esőben fagyban 40 fokban, napi 12-14 órában alamizsnáért.. Aki pár hónapnál tovább bírja, az csak is kényszerből marad ott ,mert nem tud váltani.. Csak sajnálni tudom őket...
Pro érvek
olyan nincs!!
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 17NemJelentés
Kihasználják az embert
Postanet ügyfélszolgálati munkatárs (Jelenlegi alkalmazott) –  Becsehely2018, március 31.
Már sok éve próbálok váltani,sajnos még nem jött össze.Az összes ismerősömet lebeszélném,ha ide menne dolgozni!
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Nincs
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 15NemJelentés
Dögöljetek meg!
Kézbesítési menedzser (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, február 20.
Ez egy szar, sóval kellene behinteni a helyüket.
2 hete néztem a kínai tracking id történetét, sehol nem volt a csomag.
Ma megnézem, és látom, hogy 1 hónapja visszaküldték a régóta várt, sok pénzbe került küldeményem!
Értesítést nem hagytak, senki sem hozta ki!
Megbízhatóbb lenne, ha inkább csődöt jelentenének és bezárnák az egészet a picsába. Egy emberüket sem fogom sajnálni, totál megbízhatatlan bagázs.
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
csak rosszat lehet róluk mondani
Szeretek a Postan dolgozni de nem engedélyeznek napi 1óránál többet.
Takarító (Jelenlegi alkalmazott) –  Újkígyós2018, február 12.
Ha legalább 4 órában alkalmaznának nem keresnék másik munkahelyet.
Nem jó
Ugyfelszolgalat (Jelenlegi alkalmazott) –  Debrecen2018, február 10.
Jó munkatarsak. vezetőségi terror, bér az lehetne jobb is
Pro érvek
Jó munkatarsak
Kontra érvek
Kevés ebedszunet
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 20NemJelentés
Kiváló munkahely
Alkalmazott (Jelenlegi alkalmazott) –  Nincs2018, február 6.
Megbízható cég ,rendkívül sok juttatásban részesülnek az itt dolgozók ,posta paletta vásárlási utalvány december és januárban, plusz 220 ezer forint értékben kérhető Széchenyi kártya v. egyéb juttatás éves szinten. Elvárások vannak ,mint minden más munkahelyen,sajnos azt vettem észre ,hogy lehet mindent a Postára fogni ,de bizony sok helyen a dolgozók hozzá állásával van a baj! Szó szerint leszarják a munkájukat! Aki valóban rátermett annak van lehetősége karrier építésre, természeten aki kevesli a fizetését megadják a lehetőséget hogy akár megduplázza azt, a legmagasabb jutalékrendszer van a Magyar Postánál amivel valaha találkoztam!!
Pro érvek
8 órás bejelentett munkahely, korrekt fizetés, továbbképzési lehetőség
Kontra érvek
nincs
Mindenki a lehető legmesszebb kerülje el a magyar posta hirdetéseit!
Kézbesítő (Volt alkalmazott) –  Nyíregyháza2018, január 21.
A nyolc óra az csak a mesében létezik. Állandó túlóra. Túlterheltség. Inkompetens vezetőség. A felelősség át hárítása a dolgozói rétegre. A fizetés egy rossz vicc. A rendszer elavult. Állandó kimerültség amit itt valaki kaphat. És stressz. Senki ne jelentkezzen ha a magyar posta hirdet! Kivétel ha mazochista. Akkor természetesen csak ajánlani tudom mindenek felett.
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Nincs
Meneküljön mindenki
Postanet ügyintéző (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2018, január 9.
Olvastam az előző értékeléseket. Csak ugyanezeket tudom mondani. Iszonyat az egész. Kevés fizetés. Gyakran előfordul,hogy reggel 7-től este 7-ig is ott kell lenni. Az ajánlást kötelezően mondani kell. Minden egyes ügyféltől elkérni a hűségkártyát, sorsjegyet ajánlani és egy terméket is ajánlani (pl. Biztosítást) Lélekölő az egész. Persze a főnökök csak hajtják a dolgozókat,mint az igás lovat hogy ajánljunk. Arra van pénze a postának, hogy ellenőröket küldjön és próbavásárlókat. Minden évben teljesíteni kell az adott tervet. Egyfajta lelki terror van, mindent bevetnek. Ha kell akkor kierőszakolják a dolgozóktól,hogy kössenek maguknak biztosításokat,hogy a tervet tudják teljesíteni.
Pro érvek
Cafetéria
Kontra érvek
Minden. Elég felsorolni is, annyi.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 70NemJelentés
Soha többé posta
kézbesítő belváros (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, december 29.
Egy nagy kalap sz.r addig vagy jó míg húzod az igát ha lerobbansz eldobnak,mint egy papír zsebkendőt!Nagyon szemét cég csak hajtani tudnak nincs magánélet,mert már abba is beférkőzött a posta!Ha idő előtt meg akarsz dögleni csak ajánlani tudom.Sajnálom azt a 35 évet amit rááldoztam!
Fussatok, bolondok!
Felvevő, rovatoló, csomagos (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, december 28.
Munkakörönként más és màs az elvárás. Egy csomagkézbesítő lehet jól érzi magát a bőrében de egy felvevő, aki fizetés vagy nyugdíjnap környékén pisilni nem tud kimenni...van, aki "jattból" elég jól elkaristol a kövi fizetésig,de mi van azokkal a kollégákkal, akiknek csak a harmatgyenge fizetése van..? A leterheltsèg és a nem kötelező itt dolgozni mindennapos. Ha nem hozol biztosítást ne várj magasabb emelést csak, amit kötelezően meg kell adni. A saját slepp előre tolása mindenekfelett. Borzasztó volt látni, hogy egy családtagom és 3 kollégám is szó szerint belerokkant. Persze nem vállalta a cég érte a felelősséget. Egy műszak alatt csinálj 6 munkakört de ha valamit elrontasz mert nincs segítség jöhet a tájékoztató jelentés. A biztosítást ha nem fizeti az ügyfél ( amiről a dolgozó nem tehet ) akkor levonják a dolgozótól azt a kevés pontot vagy összeget is. Nagyon jól gondolja meg mindenki!! Majdnem 10 év ment el az életemből. Eleinte jó volt. Szerettem bejárni. De utána jöttek a vezér cserék és a hülyébbnél hülyébb utasítások, amiket egy olyan ember talált ki, aki nem látja át, hogy az összes munkakör egymásra épül és mindenkit tisztességesen kellene betanítani, nem az ostoba biztosítást ajnározni..az ügyfelek is elégedetebbek lennének, ha a közüzemi számlákra nem kéne pluszt fizetni, mert nem kapják meg időben a csekket...csak olyanok menjenek oda, akik utána el tudnak helyezkedni máshol. Aki nem ott akar megöregedni, tönkremenni, lerokkani!!
Kontra érvek
Leterheltség, éhbér, rokkantság
Egyenlő a nullával.
kézbesítő (Volt alkalmazott) –  Szekszárd2017, december 25.
Egy undorító munkahely. Ha már egyszer a kézbesítők többségének biciklivel kell közlekednie,legalább a Magyar Pósta biztosíthatna rendes kerékpárokat,hogy a dolgozó ne ,,kézi kocsival,, menjen ki a területére.Nem ártana biztonsági mellény biztosítása.Nem írom le a teljes véleményemet a póstáról mert szégyen lenne a részükre.,de egy biztos...aki teheti ne vállaljon munkát náluk,...ha mégis,számítson arra,hogy belerokkan.Úgy érzem,ezzel sok mindent elmondtam.
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
Ebéd idő meg adva, bár enni nem lehetett(szakadó esőbe, bőrig ázva mert esőkabát sem volt biztosítva stb.
Megterhelő munka
Kèzbesítő (Volt alkalmazott) –  Belezna2017, december 20.
Sajnos nincs jó vèlemènyem a Magyar Posta ZRT-ről. Kevès bèrèrt nagyok az elvârâsok.
Legjobb
Csomagkézbesítő (Jelenlegi alkalmazott) –  Miskolc2017, november 27.
Munka és magán élet aránya: munka időben sokat lehetek otthon. Hazamegyek a céges autóval. Amikor kell megyek továb. Nem veszik észre ha keveset iszol. Ne látszon rajtad. A munka el legyen végezve. Nem ellenőriznek. Van magán életem. A legjob munkahely ez.
Bérezés jutatások : miskolci arányban naggyon jól keresek. Előttemi értékelő nem tudom mért keveselte a fizetést? Azt hiszi hogy neki több jár mint másoknak? A fizuhoz képest alig kell dolgozni. A bosba sokkal kevessebbet kapsz a szalag mellet. Ez könynü munka.
Jutatások is vannak. Meg néha elveszlik egy csomag. Leesik az autorol azt késöbb megtaláljuk. Előfordulnak mindenféle munka helyen tévedések. Mi van akkor? Úgyis kifizeti a biztositás.
Munkahelyi biztonság előrelépés: biztonságban vagyok mert velem nem mernek kötekedni. Előre léptetnek majd ha akarnak. Nekem most is jó.
Vezetőség: Nem szolok a dolgukba amig ök se szólnak a dolgomba.
Munkahelyi kúltúra: az minek ide? Ez nem a színház hanem a Posta.
Van bizalmad a Magyar Posta cégvezetőjében: van de nem ismerem. Nem is érdekel amig ilyen jó munkahely.
Az elégetlenkedeők anyját csókoltatom: Kalász
Hogy szurjunk ki a regi dolgozokkal?
Postanet ugyintezo (Volt alkalmazott) –  Kecskemét2017, október 12.
A legnagyobb probléma az, hogy a vezetőség mindig a facebookot bujja, hogy mit írnak egymásról-egymásnak a dolgozok, utána meg megtoroljak őket. Az posta vezető asszony például a férje neven lép be a dolgozói oldalára és ott tajekozodik. Amikor meg a facebookon ossze-vissza irogatnak az ügyfelek, akkor ezekre úgy reagál, hogy nem kérdezi meg a dolgozót mi az igazság, hanem kirugja. Azóta több vezetovel is beszélgettem és ők a facebookon nincsenek fent, mert mint mondták : egy normális vezető nem veszi a facebookot semmibe sem, főleg egy dolgozó munkáját nem ez alapján ítéli meg! Mindig azt hallani, hogy kevés dolgozó van a postán. A regiekbe belerugnak, az újak meg tovabballnak. Ilyen hozzáállás mellett, nem is csoda!
Csak ha nincs más..
Postahelyi helyettes (Jelenlegi alkalmazott) –  Debrecen2017, október 8.
Első munkahelyem, már több mint 7 éve dolgozok a cégnél. A szakmát nagyon szeretem, mikor odakerültem még egy családias légkör fogadott, mindent az alapoktól kezdve tanítottak és mára már majdnem minden területet ismerek és több munkakört is ellátok. A jelenlegi munkakörömben sok visszatérő ügyféllel találkozok, akik sokszor erőt adnak a folytatáshoz, valamint sok olyan emberrel dolgozok együtt, akiket szeretek. Csak ezek miatt vagyok még a “csodálatos” Magyar Postánál.
Ami miatt nagyon fáj a szívem, hogy semmibe néznek minket és a postai munkánkat. Csak az értékesítés, és az ajánlás számít. Az hogy egy műszakban több munkakört is csinálunk, vagy hogy belefulladunk a levelekbe és a csomagokba, az a vezetőséget egyáltalán nem érdekli. Nem egyedi eset, hogy a levélküldeményeket nem tudjuk szétosztani, továbbítani, a díjhiteles és beszállított csomagokról nem is beszélve. Az ügyfelek pedig joggal háborognak hogy nem érnek időben oda a küldemények, hiszen nincs ember aki feldolgozza.. De ugye a Magyar Postánál minden rendben van, kedves vezetőség?! :)
A vezetőink 90%-a egyáltalán nem ért a postai szakmához és lassan többen vannak, mint az alkalmazottak. Tisztelet azon kevés vezetőnknek, akikre számíthatunk a VALÓDI MUNKÁNKBAN!!!
Vérlázító, hogy az értékesítési vezetőknek annyi dolguk van, hogyan cseszegessenek minket amiért nem kötöttünk semmit, hogy ott lihegjenek a nyakunkban, miközben papírt vezetnek arról hogy kinek éppen mit ajánlottunk, majd elmondják hogy ezt így, meg úgy kellett volna csinálni és közben elmondják nekünk, vagy a hátunk mögött, hogy mennyire semmirevalóak
  több... vagyunk és hogy nem kötelező itt dolgozni.
Mikor veszi már észre a vezetőség, hogy nem csak a dolgozók, de az ügyfelek 99%-a is GYŰLÖLI az értékesítést?! POSTÁSNAK jöttem a céghez dolgozni, nem biztosítási ügynöknek!
Naponta tapasztalom, hogy azok a vezetők, akik segítenék a dolgozókat, a saját vezetőtársaiktól sem kapnak támogatást, ha nem az értékesítésről van szó!!! Gyengébb lelkű munkatársak naponta bőgve mennek haza és tiszta idegroncs mindenki.. Milyen hozzáállás ez egy munkáltatótól??? Hogy várhatnak így el bármit is az alkalmazottaiktól?
Csak a szakma szeretete, és néhány munkatársam miatt vagyok még a postánál, de ha így halad tovább, ez az egész össze fog omlani. Kevesen vagyunk már akik tudják a szakmát, az újaknak pedig sajnos esélyük sincs betanulni rendesen.
  kevesebb
Innen menekülni kell
ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, október 5.
Saját szememmel láttam, hogy a középkorú, agyonstrapált ügyintézőket huszonéves nők ellenőrzik. Az ügyintéző teszi a dolgát, az ellenőr mellette áll és nézi, hogy mit csinál, hallgatja,hogy mit mond az ügyfélnek. BICSKANYITOGATÓ. Megérdeklődtem, mindezt netto 110000-ért.
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
agyonhajszolt, megalázott munkavállalók
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 110NemJelentés
Hulladék
kézbesítő (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest2017, szeptember 23.
Lassú halál minimálbérért.Undorító,köpedelem,A fizetés pedig szégyen.Bruttó 171ezer 12év után.Már számolom a napokat,hogy mikor sikerül elmenni innen
Pro érvek
nincs
Kontra érvek
összességében nagy nulla áthúzva

Hozzászólás – 2017, szeptember 24.

Majdnem minden nap közlik,hogy NEM KÖTELEZŐ ITT DOLGOZNI.Oké szót fogadok nekik hamarosan

Fejetlenség!!!
ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Győr2017, szeptember 14.
Kevés a munkavállaló, viszont rengeteg a munka és az ügyfél. 4 napja vagyok ott, de csak tengek-lengek, mert közölték velem, hogy most nincs idejük betanítani, mert rengeteg az ügyfél... A szerződést aláíratták velem, de a munkát nem látom át, mert nincs kapacitás a betanításra... Próbálok jegyzetelni, de mindenki olyan gyorsan csinálja a feladatát, hogy képtelenség... Teljes káosz és fejetlenség, ami ott megy. És ilyenkor kérdezem én---- Így hogyan fogom megtanulni? Hogyan várhatnak majd el tőlem maximalitást, ha nincs idő a tanulásra? Üljek majd holnap le egy ablakhoz és csináljam, amit jónak látok? 😕 Úgy gondolom, hogy pont a posta az a hely, ahol nagyon nagy odafigyeléssel, precizitással kéne betanítani az oda érkező új munkatársakat, hiszen itt rettentő nagy PÉNZügyi felelősség van! Ha nem tudnak betanítani, mert sok a munka, akkor ne hirdessék az állást, mert ezzel nem lesznek előbbrébb, sőőt.... Plusz időkiesés a betanítás (Már ha lenne)..
Tegnap egy beosztott segítségével másfél órán keresztül csekkeket olvastam be.. Rá fél órájára közölte velem a főnök, hogy felejtsem el a csekkezést, másnapra (mára) új feladatom lesz: levélfeladás, csomag átvétel-átadás.... 1 órán keresztül a csoportvezető segítségével élesben tettem is a dolgom, persze, azt mondanom sem kell, hogy gőzöm nem volt, hogy mit csinálok (diktálta a csop. vezető az ügyfél előtt, hogy nyomjam meg az F8, F2...stb billentyűket...). Utána mondta, hogy járkáljak, nézzek körül, tehát még ma sem csináltam semmit! Ma kitették a jövő heti beosztásokat, ahol már ki is írták, hogy melyik ablakhoz kell ülnöm, szóval
  több... élesben kell/kellene már csinálnom... Nevetséges!
Életem legnagyobb tévedése volt, hogy postára adtam be a jelentkezésemet.....
Jaaah, és minden tudás nélkül azért ajánlgassam a termékeket.... :D
  kevesebb
Pro érvek
Postán??? :O .... Olyan nincs!!
Kontra érvek
0 betanítás!!!
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Magyar Posta? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,2

Magyar Posta - értékelések munkavégzés helye szerint