MÁV Zrt.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Humán Partner

Munkakör megnevezése
Humán Partner1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 49 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Nagyon alacsony fizetés a valódi munkát végzőknek, rettenetes munkakörülmények 12/24 órás egészségkárosító műszakok.Teljes szociális,egészségügyi rendszer hiány.Megszűnt korkedvezményes munkakörök.Rengeteg értelmetlen vizsga, oktatás.A középvezetőktől felfelé az egykulcsos adónak is köszönhetően 500 ezertől felfelé fizetés, bérelt gépkocsi, apple telefon, laptop saját használatra is./nyugdíjba viheti haza/ stb.a dolgozok még a mai napon is szenes
kályha fűtéses őrházakban vizeskanna ,lavór konfortban! A vizsgáztató, oktató, takarító cégek talicskázzák ki az EU-s és Magyar adófizetők pénzét. 1,6 milliárd jegyeladás fejlesztésre /hétvégén kígyózó sor a pénztáraknál, számlaadás kézzel kitöltött tömb, az új rendszer 3 szor lassabb a réginél, bonyolult jegyautomaták, biztonsági személyzet 2 fő 9 ezer /fő órabérért viszi a pénzt, hozza a jegytekercset, az informatika 13,5 ezerért hoz egy 1000 lapos tekercset . A takarítók vízszintesen, függőlegesen számláznak.

Csak a DOLGOZÓK bérére nincs pénz, és az a pár utas zavarja még a jelentések írásában a koordinátorokat. Teherfuvarozás már nincs, csak a Cargó szenved még az átmenő vonatokkal.Megszűnt a vasutasság megbecsülése. Ezér kár az oldalon lévő értékeléseket kozmetikázni és csillagos ötöst adni akik már a szocializmus óta nem dolgoznak itt. "Fiatal voltam,virsli sör, Szovjet himnusz stb.
Pro érvek
évi 200 ezer cafatéria
Kontra érvek
Kimerítő 12 órás műszakok, vizsgák, oktatások szabadidőben is.kevés fizetés.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése