MÁV Zrt.

MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Forgalmi Szolgálattevő

Forgalmi Szolgálattevő7 értékelés
Mind a(z) 49 értékelés megtekintése
Sokat vizsgázok, a kollégák rendesek. Nagy a felelősség és egyre kevésbé követi az inflációt a fizetés.
Az éjszakázást leszámítva nagyon jó munka kör.Az éjszakázás nehéz és kimerítő
Pro érvek
Kontra érvek
Fárasztó
Kedvező időbeosztás, rendes fizetés, munkaruha,béren kìvüli juttatások és arcképes igazolvány ami ingyenes utazást biztosít az ország terülére.
Kellemes családias hangulat, saját szekrény az öltözőben, lehetőség a szakma fejlődésre.
Pro érvek
Cafeteria
Kontra érvek
Stresszes munkakörök
Nagyon sok szolgálati helyen 19. századi munkakörülmények, és 19. századi munkáltatói hozzáállás. Sok szolgálati helyen vezetékes víz, mosdó, angol wc sincs, klímaberendezésről nem is beszélve. A legtöbb helyen 30 fok feletti hőmérsékleten dolgoznak a kollégák 12 órát, sajnos a korszerűtlen épületek miatt ez a hőmérséklet éjszakás szolgálatban is megmarad a helyiségekben, amikor az emberi szervezetnek éppen regenerálódni kellene a nappali hőterhelés után. A szolgálati helyek zömében az egér, patkány, szúnyog, stb. teljesen hétköznapi, olyannyira, hogy a munkáltató nem is tesz ellene semmit. Indokolatlanul sok munkahelyi vezető, jelentős részük megfelelő végzettség nélkül. Talán az egyetlen munkáltató az országban, ahol a múlt rendszerben "verejtékes munkával" megszerzett műszaki szakoktatói végzettséget tényleges diplomaként kezelik...
Pro érvek
Csupán a tényleges bejelentés, illetve a fizetett szabadság.
Kontra érvek
A három műszak, és az embertelen körülmények hamar elhasználják a munkavállalókat, kevesen érik meg a nyugdíjat.
Biztos munkahely, jó bérezéssel. Főnök-alkalmazott viszony jó
A biztos megélhetés és ingyen utazás miatt mentem annak idején a céghez. Szerettem a munkámat csak sajnos az idő múlásával a cég már nem fizette meg a munkát úgy, mint amikor jelentkeztem oda.
Ünnepnapon, hétvégén és egyáltalán amikor rákerült a sor az emberre menni kellett dolgozni és a felelősség óriási pl. egy forgalmi szolgálattevő vállán, amivel a bér már nem arányos.
Pro érvek
ingyenes utazás
Kontra érvek
óriási felelősség, alacsony fizetések
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MÁV Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
2,8
2,8