MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Forgalmi Szolgálattevő

4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 42 értékelés megtekintése
Nevetséges
Forgalmi szolgálattevő (Jelenlegi alkalmazott) –  Szolnok2019, július 28.
Nagyon sok szolgálati helyen 19. századi munkakörülmények, és 19. századi munkáltatói hozzáállás. Sok szolgálati helyen vezetékes víz, mosdó, angol wc sincs, klímaberendezésről nem is beszélve. A legtöbb helyen 30 fok feletti hőmérsékleten dolgoznak a kollégák 12 órát, sajnos a korszerűtlen épületek miatt ez a hőmérséklet éjszakás szolgálatban is megmarad a helyiségekben, amikor az emberi szervezetnek éppen regenerálódni kellene a nappali hőterhelés után. A szolgálati helyek zömében az egér, patkány, szúnyog, stb. teljesen hétköznapi, olyannyira, hogy a munkáltató nem is tesz ellene semmit. Indokolatlanul sok munkahelyi vezető, jelentős részük megfelelő végzettség nélkül. Talán az egyetlen munkáltató az országban, ahol a múlt rendszerben "verejtékes munkával" megszerzett műszaki szakoktatói végzettséget tényleges diplomaként kezelik...
Pro érvek
Csupán a tényleges bejelentés, illetve a fizetett szabadság.
Kontra érvek
A három műszak, és az embertelen körülmények hamar elhasználják a munkavállalókat, kevesen érik meg a nyugdíjat.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 10NemJelentés
Jó munkahely
Forgalmi szolgálattevő (Jelenlegi alkalmazott) –  Püspökladány2018, április 30.
Biztos munkahely, jó bérezéssel. Főnök-alkalmazott viszony jó
Biztos megélhetés, ingyen utazás.
forgalmi szolgálattevő (Volt alkalmazott) –  Eger2017, november 17.
A biztos megélhetés és ingyen utazás miatt mentem annak idején a céghez. Szerettem a munkámat csak sajnos az idő múlásával a cég már nem fizette meg a munkát úgy, mint amikor jelentkeztem oda.
Ünnepnapon, hétvégén és egyáltalán amikor rákerült a sor az emberre menni kellett dolgozni és a felelősség óriási pl. egy forgalmi szolgálattevő vállán, amivel a bér már nem arányos.
Pro érvek
ingyenes utazás
Kontra érvek
óriási felelősség, alacsony fizetések

Tekintsen meg MÁV Zrt. további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MÁV Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,6

MÁV Zrt. - értékelések munkavégzés helye szerint