MÁV Zrt.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés itt: Szolnok

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Szolnok3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 49 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Az igazi VASUTASOK eltűnőben, belefáradtak /haltak/ a hajtásba, míg a mindenféle széllel érkező "szakértők" vezetők légkondicionált bérelt üvegpalotában bérelt gépkocsikkal "almás" mobilokkal , laptoppokkal újjászervezik a veszteséges MÁV-ot. A dolgozók vidéken szenes kályha fűtéses viskokban, 40 C melegben, 2-3 évre
kiadott egyenruha ellátás mellet, minimálbér környékén dolgoznak.

26 évet töltöttem itt, felsőfokú végzettséggel, és ennyi idő alatt nem sikerült az irodában egy meleg vizes kézmosási lehetőséget kicsikarni. A vezetőség pedig bérelt gépkocsival havi 2500 Km magánhasználati lehetőséggel bel-és KÜLFÖLDÖN várta a napi jelentést a mindennapi TMR, az ügyfélszolgálat és egyébb digitális naplók mellett titkárkárnők "asszistensek" mellett teázgatva.Több bérelt autó mint mozdony! Értelmetlen oktatások pld: 1 napos gépjármű oktatás a "gyermekvédelmi rendszerekről" a szolgálati gépkocsikat vezető dolgozóknak / akik SOHASEM szállíthatnak

gyermeket a teherautókban!!! Mibe kerül ez az adófizetőknek?, mit keres vele a külső oktató?
Pro érvek
Üvegpalotában ingyen tea, kávé, dolgozók egy részének szabadjegy
Kontra érvek
Minimálbér közeli fizetés, 30 év után egy fordulós elektrótechnikus br:205 ezer
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Nagyon sok szolgálati helyen 19. századi munkakörülmények, és 19. századi munkáltatói hozzáállás. Sok szolgálati helyen vezetékes víz, mosdó, angol wc sincs, klímaberendezésről nem is beszélve. A legtöbb helyen 30 fok feletti hőmérsékleten dolgoznak a kollégák 12 órát, sajnos a korszerűtlen épületek miatt ez a hőmérséklet éjszakás szolgálatban is megmarad a helyiségekben, amikor az emberi szervezetnek éppen regenerálódni kellene a nappali hőterhelés után. A szolgálati helyek zömében az egér, patkány, szúnyog, stb. teljesen hétköznapi, olyannyira, hogy a munkáltató nem is tesz ellene semmit. Indokolatlanul sok munkahelyi vezető, jelentős részük megfelelő végzettség nélkül. Talán az egyetlen munkáltató az országban, ahol a múlt rendszerben "verejtékes munkával" megszerzett műszaki szakoktatói végzettséget tényleges diplomaként kezelik...
Pro érvek
Csupán a tényleges bejelentés, illetve a fizetett szabadság.
A három műszak, és az embertelen körülmények hamar elhasználják a munkavállalókat, kevesen érik meg a nyugdíjat.
5,0
Vezetőség
Még az előző politikai rendszer idejében dolgoztam ott.Biztonságban volt az emberek munkahelye
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MÁV Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
2,8
49 értékelés alapján
5
10
4
7
3
5
2
16
1
11
Értékelések kategória szerint
2,8
Munka/magánélet egyensúlya
2,7
2,5
2,4
Vezetőség
2,3
Céges kultúra