MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés itt: Szolnok

3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 45 értékelés megtekintése
Nevetséges
Forgalmi szolgálattevő (Jelenlegi alkalmazott) –  Szolnok2019, július 28.
Nagyon sok szolgálati helyen 19. századi munkakörülmények, és 19. századi munkáltatói hozzáállás. Sok szolgálati helyen vezetékes víz, mosdó, angol wc sincs, klímaberendezésről nem is beszélve. A legtöbb helyen 30 fok feletti hőmérsékleten dolgoznak a kollégák 12 órát, sajnos a korszerűtlen épületek miatt ez a hőmérséklet éjszakás szolgálatban is megmarad a helyiségekben, amikor az emberi szervezetnek éppen regenerálódni kellene a nappali hőterhelés után. A szolgálati helyek zömében az egér, patkány, szúnyog, stb. teljesen hétköznapi, olyannyira, hogy a munkáltató nem is tesz ellene semmit. Indokolatlanul sok munkahelyi vezető, jelentős részük megfelelő végzettség nélkül. Talán az egyetlen munkáltató az országban, ahol a múlt rendszerben "verejtékes munkával" megszerzett műszaki szakoktatói végzettséget tényleges diplomaként kezelik...
Pro érvek
Csupán a tényleges bejelentés, illetve a fizetett szabadság.
Kontra érvek
A három műszak, és az embertelen körülmények hamar elhasználják a munkavállalókat, kevesen érik meg a nyugdíjat.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 27NemJelentés
Fiatal voltam,akkor még semmi sem számított
Járműlakatos (Volt alkalmazott) –  Szolnok2018, szeptember 12.
Még az előző politikai rendszer idejében dolgoztam ott.Biztonságban volt az emberek munkahelye

Tekintsen meg MÁV Zrt. további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MÁV Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,7

MÁV Zrt. - értékelések munkakör szerint