MÁV Zrt.

MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés itt: Szolnok

Szolnok3 értékelés
Mind a(z) 49 értékelés megtekintése
Az igazi VASUTASOK eltűnőben, belefáradtak /haltak/ a hajtásba, míg a mindenféle széllel érkező "szakértők" vezetők légkondicionált bérelt üvegpalotában bérelt gépkocsikkal "almás" mobilokkal , laptoppokkal újjászervezik a veszteséges MÁV-ot. A dolgozók vidéken szenes kályha fűtéses viskokban, 40 C melegben, 2-3 évre
kiadott egyenruha ellátás mellet, minimálbér környékén dolgoznak.

26 évet töltöttem itt, felsőfokú végzettséggel, és ennyi idő alatt nem sikerült az irodában egy meleg vizes kézmosási lehetőséget kicsikarni. A vezetőség pedig bérelt gépkocsival havi 2500 Km magánhasználati lehetőséggel bel-és KÜLFÖLDÖN várta a napi jelentést a mindennapi TMR, az ügyfélszolgálat és egyébb digitális naplók mellett titkárkárnők "asszistensek" mellett teázgatva.Több bérelt autó mint mozdony! Értelmetlen oktatások pld: 1 napos gépjármű oktatás a "gyermekvédelmi rendszerekről" a szolgálati gépkocsikat vezető dolgozóknak / akik SOHASEM szállíthatnak

gyermeket a teherautókban!!! Mibe kerül ez az adófizetőknek?, mit keres vele a külső oktató?
Pro érvek
Üvegpalotában ingyen tea, kávé, dolgozók egy részének szabadjegy
Kontra érvek
Minimálbér közeli fizetés, 30 év után egy fordulós elektrótechnikus br:205 ezer
Nagyon sok szolgálati helyen 19. századi munkakörülmények, és 19. századi munkáltatói hozzáállás. Sok szolgálati helyen vezetékes víz, mosdó, angol wc sincs, klímaberendezésről nem is beszélve. A legtöbb helyen 30 fok feletti hőmérsékleten dolgoznak a kollégák 12 órát, sajnos a korszerűtlen épületek miatt ez a hőmérséklet éjszakás szolgálatban is megmarad a helyiségekben, amikor az emberi szervezetnek éppen regenerálódni kellene a nappali hőterhelés után. A szolgálati helyek zömében az egér, patkány, szúnyog, stb. teljesen hétköznapi, olyannyira, hogy a munkáltató nem is tesz ellene semmit. Indokolatlanul sok munkahelyi vezető, jelentős részük megfelelő végzettség nélkül. Talán az egyetlen munkáltató az országban, ahol a múlt rendszerben "verejtékes munkával" megszerzett műszaki szakoktatói végzettséget tényleges diplomaként kezelik...
Pro érvek
Csupán a tényleges bejelentés, illetve a fizetett szabadság.
Kontra érvek
A három műszak, és az embertelen körülmények hamar elhasználják a munkavállalókat, kevesen érik meg a nyugdíjat.
Még az előző politikai rendszer idejében dolgoztam ott.Biztonságban volt az emberek munkahelye
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MÁV Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
2,8
2,8