MÁV Zrt.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés itt: Budapest II. kerület

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest II. kerület3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 49 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Igen tisztelt MÁV!
Nem az értékelések számlálóit kellene manipulálni, (pénteken 10 - hétfőn 4) hanem elgondolkodni miért van ez a kirívóan rosz értékelés ,ami sajnos a valóságnak megfelel.
Pro érvek
már nincsenek
Kontra érvek
minimálbér közeli bér, kirívóan rosz munkakörülmények, értelmetlen oktatások, vizsgák.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Most jutott el a MÁV vezetése, hogy a valódi munkát végzőket is meg kellene fizetni! Két hónappal előre hozták a következő évi kötelező szakmunkás bérminium bevezetését. Most már egy 30 éves gyakorlattal rendelkező szakmunkás érettségivel megkapja a Br 179 ezer forintot?? Na ettől nem tolonganak az újfelvételes emberek, de legalább van valami elmozdulás. Mert pld az IT (informatika) vezetők
igen magas fizetése mellé 20-40 % prémium, magánhasználatú gépkocsi is JÁR??!! Az inter-citi vonatok meg teli vannak hirdetési lapokkal /vezető jegyvizsgáló/ felvételest keresnek korlátlanul.

Sokkal több fizetést és jobb munkakörülmények kellenének, hogy visszaálljon a régi vasút vonzereje.
Pro érvek
200 kafatéria, 3 évenként min hűségpénz/évi 10-12 ezer/
12 órás folyamatos munkarend, sok túlóra, kevés fizetés, állandó vizsgák.
1,0
Vezetőség
Tisztelt Jelentkező!

Köszönettel vettük jelentkezését vállalatunkhoz.

Ezúton tájékoztatjuk, hogy a kiválasztás folyamata technikai okok miatt elhúzódik, amiért szíves elnézését kérjük.

A jelentkezését vállalatunk részéről továbbra is aktuálisnak tekintjük és amint az lehetséges, tájékoztatni fogjuk az esetleges fejleményekről.

Türelmét és megértését köszönjük!

2017.01.28.

Üdvözlettel:

Szűcsborus Melinda

Humánpolitikai szakértő

MÁV Magyar Államvasutak Zrt.

Ebből a válaszból is jól látszik a "magas munkahelyi kultúra"!

Kidobott pénz a visegrádi humán partner csapatépítő nap.

A karácsonyi 400 fős SZK. IT. Work sop eszem- iszom cégértékelő

buli. stb.
Pro érvek
nincs
minimál bérért felvett senior tudású dolgozók
Korábbi munkáltató értékelése