MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

6 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 42 értékelés megtekintése
elviselhető
üzembiztonság vezető (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, július 27.
Ha valaki talál mást, inkább oda menjen dolgozni, több helyen az alapvető feltételwk sem biztositottak, a vezetők hozzá nem értése nagyon lehangoló.
Pro érvek
a fizetes elfogadható
Kontra érvek
a vezetés csak vezet, a szakmahoz nem ert
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 7NemJelentés
Magyarország egyik legrosszabb munkahelye a "dolgozó" rétegnek és majdnem a legjobb a "felső vezetőknek"
Humán Partner (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, szeptember 13.
Nagyon alacsony fizetés a valódi munkát végzőknek, rettenetes munkakörülmények 12/24 órás egészségkárosító műszakok.Teljes szociális,egészségügyi rendszer hiány.Megszűnt korkedvezményes munkakörök.Rengeteg értelmetlen vizsga, oktatás.A középvezetőktől felfelé az egykulcsos adónak is köszönhetően 500 ezertől felfelé fizetés, bérelt gépkocsi, apple telefon, laptop saját használatra is./nyugdíjba viheti haza/ stb.a dolgozok még a mai napon is szenes
kályha fűtéses őrházakban vizeskanna ,lavór konfortban! A vizsgáztató, oktató, takarító cégek talicskázzák ki az EU-s és Magyar adófizetők pénzét. 1,6 milliárd jegyeladás fejlesztésre /hétvégén kígyózó sor a pénztáraknál, számlaadás kézzel kitöltött tömb, az új rendszer 3 szor lassabb a réginél, bonyolult jegyautomaták, biztonsági személyzet 2 fő 9 ezer /fő órabérért viszi a pénzt, hozza a jegytekercset, az informatika 13,5 ezerért hoz egy 1000 lapos tekercset . A takarítók vízszintesen, függőlegesen számláznak.
Csak a DOLGOZÓK bérére nincs pénz, és az a pár utas zavarja még a jelentések írásában a koordinátorokat. Teherfuvarozás már nincs, csak a Cargó szenved még az átmenő vonatokkal.Megszűnt a vasutasság megbecsülése. Ezér kár az oldalon lévő értékeléseket kozmetikázni és csillagos ötöst adni akik már a szocializmus óta nem dolgoznak itt. "Fiatal voltam,virsli sör, Szovjet himnusz stb.
Pro érvek
évi 200 ezer cafatéria
Kontra érvek
Kimerítő 12 órás műszakok, vizsgák, oktatások szabadidőben is.kevés fizetés.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 37NemJelentés
Dolgoztam a MÁV nál, de inkább hagyjuk...
Műszaki Szakelőadó II. (Volt alkalmazott) –  Budapest2018, augusztus 8.
Szerettem volna áthelyezést kérni költözés miatt, de a MÁV nál ez képtelenség. Gépészmérnök végzettségem van MÁV nál dolgoztam és azt mondták, hogy "nincs kellő tapasztalat" Semmilyen lojalitás nincs a cégben. Pont olyan a MÁV, ahogy a vonatok is járnak...Amikor odakerültem, 4 hónapig nem tudtak megfelelő feltételeket biztosítani a munkavégzéshez...
Pro érvek
rugalmas munkaidő, ingyen utazás a vonaton
Kontra érvek
rugalmatlan vezetőség, döcögős ügyintézés
Rugalmas munka hely
Tolatás vezető (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, szeptember 21.
Jó munka hely változatos munka hely ingyenes utazási lehetőség.
Közepes fizetés, maximális kizsákmányolás, vasárnapi, ünnepi munka
szerelő (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest déli piu2017, április 17.
Értelmetlen vizsgák, sok alkalmatlan vezető,nagy bérrel szolgálati autóval magáncélra is. Inkább az utasok kiszolgálására, adolgozók munkakörülményeinek javítására kellene fordítani a pénzt.
Pro érvek
szabadjegy
Kontra érvek
12 órás műszakok vasárnap ünnepeken is

Tekintsen meg MÁV Zrt. további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: MÁV Zrt.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

2,6