MÁV Zrt.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

MÁV Zrt.-alkalmazotti értékelés itt: Békéscsaba

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Békéscsaba1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 48 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Hiába a felemelt 75 ezres toborzási pénz a kutya sem jön a vasúthoz.Nem becsülik meg az itt 40-45 éve dolgozókat,alig kapnak többet mint a tegnap felvettek.Például Békéscsabán az informatikánál 43 éve dolgozó 62 éves gyermekét egyedül nevelő munkatársnak felmondtak, majd fél évre rá felvettek helyette 2 főt, alacsonyabb végzettséggel, nagyobb bérért.A vezetők jöttek,mentek, vitte a rendőrség.Két Dudás nem fért meg egy cégnél és ebbe bele is Sántult.Az EU és a magyar adófizetők pénzét öntik a fejetlen vállalatba, ahonnét talicskázzák is ki a "szolgáltatók". Prémiumot, céges gépkocsit magánhasználatra is kapnak a vezetők. Csak az utasok zavarják a MÁV-ot , hiszen a milliárdos fejlesztések eredményeként sem csökken a menetidő, és a vonatkésések is jelentősen emelkednek.
Pro érvek
Szabadjegy a dolgozók kisebb részének
Kontra érvek
12 órás fordulós munkaidő, hétvégeken is, kegyetlenül rossz munkakörülmények
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése