Lux Hungária Kft.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lux Hungária Kft.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Telefonos Értékesítő

Munkakör megnevezése
Telefonos Értékesítő1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 4 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A munkahely kellemes környezetű volt.
A vezetőségtől mint szakmai, mint magánéleti támogatást teljes körűen megkaptam.

A kollégákkal jó kapcsolatban álltam.

A munka legnehezebb része a folyamatos elutasítás feldolgozása és ennek nem kudarcként való megélése.

A legjobb része a szakmai tréningek voltak. Az összetartó csapatszellem.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lux Hungária Kft.? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,0
4 értékelés alapján
5
1
4
2
3
1
2
0
1
0
3,5
Munka/magánélet egyensúlya
4,3
2,8
4,3
Vezetőség
4,8
Céges kultúra
Lux Hungária Kft. - értékelések munkakör szerint
Lux Hungária Kft. - értékelések munkavégzés helye szerint