LocalBini
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

LocalBini Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Working for LocalBini is a great place to start your career. You will develop the necessary tools in your internship to succeed in life. Flexibility and the dedication of the company makes it a warm place to work.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
LocalBini gives you all of the necessary skills to advance in your career. This small start-up has you integrated into the system right from the start. Communication and awareness are the key for this company. Their expansion in this global world will be very soon.
Pro érvek
fun, skills building, friendly atmosphere
Kontra érvek
a bit disorganized
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
  1. Alkalmazotti értékelések