Lidl Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 6 065 értékelés megtekintése
A Lidl az ittléte során sokat fejlődött mint munkáltató.
A munkahelyi kultúra néha még mindig viszontagságos. Nagy mértékű a fluktuáció. Egy tipikus munkanap lehet akár nagyon jó is, de bármikor beüthet valami hiba, ami mindent elront. Több olyan terület is van, ahol sokkal hatékonyabban lehetne dolgozni, sok folyamatot kellene megújítani.
Viszont vannak béren kívüli juttatások is, és lehetséges az előre jutás, ha valaki kitartó, vagy jól teljesít.
Jó munkahely lenne ha nem ilyen hideg embertelen vezetök lennének!
Sajnos nagyon hideg elutasító magatartású veezetők ,vannak akik egy fénykép ée őnéletrajz alapján eldöntik ki a megfelelö ember egy kereskedelmet folytató cégnél!A következménye az,hogy úgy váltogatják egymást az emberek mint más ember az alsónemüjét!Nekik az idős megbízható eladók nem kellenek pont azok nem akiknek a szakma a kisujjukban van akikkel akkor még megtaíntották a kereskeddés minden fortélyát aik még tudnak dolgozi szeretettel végzik a munkájukat!Olyan boltvezetö van Sárváron aki még köszönni sem tud!Nem azért írok ilyen rossz véleményt mert nem alkalmaztak, hanem azért,hogy a jövőben gondolják át a személytelenen jelentekezési módszerüket engedjék talán eldönteni az adott boltban lévő vezetönek,gyakorlati idö alapján,hogy kivel szeretne dolgozni4
Pro érvek
Kellemes munkahely lenne ha elég alkalmazott dolgozna a olyanok akik szeretik a munkájukat!
Kontra érvek
Unott dolgozók
Leuke collega's gehad.
Ik werkde graag bij Lidl, omdat ik graag met mensen werk, met collega's ging alles goed Bijvoorbeeld de teamwerk Wij verstonden elkaar goed
Pro érvek
Lunchtijd bepaalde je zelf, hieronder begrijp ik bijvoorbeeld je mocht ook om 11 uur's eten en ook om 13 uur's
Kontra érvek
Roken was niet toegestaan
Buen ambiente de trabajo, adaptabilidad, flexibilidad horaria
El trabajo se hacía ameno porque había muy buen ambiente entre compañeros. Aprendí a trabajar en equipo. La dirección era flexible y se adaptaban a mis horarios de estudiante. La parte más difícil del trabajo eran las últimas horas de la noche cuando se hacía algo aburrido. Lo que más me gustó fue trabajar activamente con mis compañeros.
Pro érvek
Flexibilidad horaria
ambiente lavorativo movimentato
in una tipica giornata di lavoro mi dividevo tra piu ruoli, ciò rendeva il lavoro scorrevole e movimentato non mi annoiavo mai e godevo sempre della compagnia di persone sia dello staff o la clientela con cui mi rapportavo al momento del bisogno.
ho sempre avuto buoni rapporti coi colleghi di lavoro e mi trovavo anche bene coi turni di lavoro.
Pro érvek
sconto dipendente
Good but really hardworking job
Sales Representative Manager (in traning time)
 Shop assistant

 Main cashier