Lidl Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 6 519 értékelés megtekintése
2020. április 20-án a cég "TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ" pozícióba (5-7 áruház egyidejű felügyelete, vezetése, tervezés, munkaerőgazdálkodás...) a következő ajánlatot adta:
jelenleg ebben a munkakörben elérHETŐ legmagasabb havi bruttó járandóság 1.032.856 Ft

sikeres betanulást követően céges autó korlátlan magyarországi használattal
Vezetőség, inkorrekt, nem tudják tolerálni, ha valakinek van véleménye főleg nem, ha még igaz és jogos is.
Én nagyon szerettem és jól is végeztem a munkámat.

A mondás pedig sajnos igaz, hogy fejétől bűzlik a hal. Megbecsülés sajnos nincs! Pedig nem lenne rossz hely. Mióta eljöttem sok minden változott, de nem jó irányban. Az eladók viselkedése többnyire, nem tudom, nem törődöm, bunkó és arrogáns.
Pro érvek
Nyitáskor jó volt a csapat
Kontra érvek
Vezetőség?????
Több helyen is voltam Lidl-ben, több boltvezetővel is találkoztam, viszont az utolsó vitte a pálmát.

Elösszőr is, engem becézgetett. Persze, ez még nem nagyon gáz, viszont amikor mondom neki hogy a nevem **** és nem ****"-uska és erre azt látom hogy önelégülten vigyorog, akkor tudtam hogy csak azért csinálja mert tudja hogy idegesít. Többször szóltam neki ez ügyben...

Másodszor a "Szabadságommal" sohasem én rendelkeztem.... Még azzal a 7 nappal sem ami a törvény szerint 100%-an engem illet. Mindig a 1 héttel előre tudtam meg hogy most megyek e szabadságra... Ja és a föni így adta ki a szabadságaimat.

Február 5 nap szabadság

Április 5 nap szabadság

Június 5 nap szabadság. Ja mégse 10 nap szabadság, mert a főni elfelejtett szólni hogy kiadja az összes szabadságomat, és nekem kellet bemennem a munkahelyemre hogy lássam hogy van még egy hét szabadságom..... Tehát kevesebb mint 4 hónap alatt ki akarta venni az összes szabadságomat 1 nap kivételével... És még az év első fele le se telt. Szerencsére beszélni a föni főnökével hogy a város másik Lidl üzletében dolgozzak így megmaradt az 1 nap helyett 6.

De itt míg nincs vége. Itt a nyár. Tudni illik hogy én egy üdölő város Lidl-eiben dolgoztam. És a nyár piszok nehéz. Viszont ezzel a főnökkel maga a pokol volt. Én csak hat órásként dolgoztam, mivel nem volt még akkor jogsim ezért busszal jártam dolgozni. Ez átlagab napi 3-4 órát vett igénybe. Ha 6 ra jártam dolgozni akkor 4 kor keltem, és délután fél 5-re értem haza. Ez nem a fönők hibája, viszont nyáron a bolt minusz emberrel dolgozott. Valamiért sokan nem akartak
 - több...
Pro érvek
Lényegében remek csapat
Kontra érvek
Fönők
Nincs karrier lehetőség, alkalmatlan, arrogáns vezetők. Egymást kitúró kollégák.
Pro érvek
juttatások
Kontra érvek
túlóra, vezetők
A boltvezető arrogáns , durva, beképzelt, lekezelő és elutasító ! . Empátia hiányában szenved . Vásárlók előtt alázza meg a munkatársait . Nem ad segítséget a betanuláshoz viszont teljesíthetetlen elvárásai vannak . A szüneteket csak a régi dolgozók vehetik ki, mondjuk azok naponta többször is ! Nincs csapatépítés , nem működik a csapatszellem elve . Munkatársak között folyamatosak a konfliktusok , pontosan a régi és új dolgozók közötti megkülönböztetés miatt. Rideg, fagyos munkahelyi légkör .
Sosincs megállás , a boltvezető szigorú , és hajt állandóan mindenkit , állandó túlórázás.
Odakerülsz, már első nap tonnás békákat húzol, de nincs aki elmagyarázná, hogy mit csinálj. Próbálsz teljesíteni, de egy idióta hatalommániás a főnököd. Beraknak a pékségbe. Sütsz napi 500-600 főre EGYEDÜL. Hogy wc-re kimehetsz-e? Persze... Ha van aki beül a kasszádba és nem a pékségen dolgozol. Volt, hogy 8 órában 1x nem jutottam el a mosdóig. Ilyenkor persze az ember inkább nem iszik. Ha kiveszed a szüneted már a 20.perctől rondán méregetnek, hogy te még mit ülez itt. A fizetést nem tudom miért nyomják ennyire. Aldiban, sparban is megkeres az ember ennyit. Sőt, a sparban dolgozik az egyik ismerősöm és nettó 180.000 Ft-ot visz haza 8 órában.
Pro érvek
Magánrendelő, rugalmas beosztás
Kontra érvek
Kisemmizik az embert.
It was a great workplace to learn how to be patient. We have always have something to do. It was really tiring but I think I would go back if I had the opportunity.
Kellemes időtöltés volt. Rugalmas munkaidő.Egymás iránti tisztelet és kedvesség.
Kontra érvek
elegendő szünetek
I worked at this supermarket 5years. I liked this job, but it was really hard job. I cleaned every day in the warehouse and in the shop. I worked 12 hours every day.
Worked as a shop assistant, filled up shelves, labelled products and cleaned the store area during high-school in the afternoons and in the weekends.
Szerettem ott dolgozni bár a Budapesti áruházakban ne dolgozzon olyan akinek családja van.
Pro érvek
Aki szeret pörögni annak jó
Kontra érvek
Nem családosoknak való. Sokszor volt hogy heti 4-5 napot 12 órában dolgoztam
Vezetőséggel volt probléma, meg a sok ígérgetés a területvezetőtől.
Aki szereti a pörgést,számára tökéletes munkahely.A fizetés korrekt,a légkör vezetői szinten is barátságos
regel 6 órától késő délután 4 ig melo.

Hűtőházi komissiozó -25-30 fok
Pro érvek
--------------
Kontra érvek
2óránként 10 perc melegedő és 30 perc kajaszünet
Was leuk daar werken maar vegens verhuizen naar Nederland ik moets laten
Pro érvek
Vriendelijk baan
Kontra érvek
Geen
Karrierépítés szempontjából pozitív, családias légkör.
Pro érvek
Ingyenes magánklinikai ellátás, biztosítás
Kontra érvek
Túlhajszolás, inkorrektség
Csapatmunka, csapatszellem van, változatos munkakor, rengeteg ledolgozott munkaidő, hosszu ideig tarto elorejutasi lehetoseg
A cég és a kollégák részéről is minden támogatás elérhető, ami mind a betanuláshoz, mind pedig a munkához szükséges.
Pro érvek
munkaruha, munkábajárás támogatás, egyéb jutatások, korrekt cég
Nagyon szerettem itt dolgozni, jól éreztem magam a kollégákkal, nagy volt a hajtás,de én azt szeretem.
Pro érvek
Hétvégén és ünnepnapokon otthon lehettem a családommal.
Kontra érvek
Nem találtam ilyet.
Monoton és rosszul szervezett feladatok. Rendezetlen munkakörnyezet. Segítőkészség hiánya.