Munkavállalói értékelés – Lidl

A Lidl az ittléte során sokat fejlődött mint munkáltató.

2020, január 8.
A munkahelyi kultúra néha még mindig viszontagságos. Nagy mértékű a fluktuáció. Egy tipikus munkanap lehet akár nagyon jó is, de bármikor beüthet valami hiba, ami mindent elront. Több olyan terület is van, ahol sokkal hatékonyabban lehetne dolgozni, sok folyamatot kellene megújítani.
Viszont vannak béren kívüli juttatások is, és lehetséges az előre jutás, ha valaki kitartó, vagy jól teljesít.
Similar reviews
2020, január 14.
Same location
A LIDLnél vezetőként dolgozni kőkemény meló, a magas fluktuáció és betegállomány ráta miatt egy ember sokszor két-három helyett dolgozik és ez vezetőkre hatványozottan igaz. Sokszor előfordul hogy egy műszakban több a vezető mint a dolgozó ami brutális túlórázást jelent a gyakorlatban. A képzés az egyik leggyengébb pont a cégnél, egyszerűen nincs rá elég idő mint ahogy sokminden másra sem.Csapatépítés helyett csak a teljesítmény számít, sokszor dobálják a dolgozókat egyik boltból a másikba kisegíteni amikor már a szimpla napi üzemeltetés is veszélybe kerül. Sokszor az elképesztő tempó és feladathegy miatt sokan feladják idő előtt vagy mert nem bírják fizikailag vagy mert a sok túlóra miatt már nem marad idejük élni. A vezetői feladatok önmagukban egyáltalán nem nehéz dolgok, könnyen megtanulhatók és a végtelenségig leegyszerűsítettek, ami hihetetlenül nehézzé teszi az az hogy mindent a lehető leggyorsabban és hiba nélkül kell végrehajtani ilyen körülmények között.
Aki kreatív annak nem ajánlanám, itt minden központilag meghatározott és eldöntött, nagyon kicsi a bolt mozgástere, a lényeg hogy minden határidőre végre legyen hajtva bármi áron sokszor elképesztő helyzeteket magával hozva. A felsővezetést csak a számok izgatják, segítség helyett csak stresszelik a már amúgy is túlterhelt bolti csapatokat.

A fizetés vezetőként jó, a boltvezetők még céges bmv-t is kapnak de ez nem kompenzálja a rossz munkakörülményeket. Csak erős fizikumú és idegzetűeknek ajánlom ezt a fajta munkát.
2019, november 3.
Same location
Ha lehetne mínusz 1et adnék. Semmit sem segítenek 1-2 ember kivetelevel. Magadra vagy hagyva. Tanuld meg és kész.Ha nem tudod hülye vagy. Nagyon nem ajánlom csak akit nem vesznek fel máshova. Stresszes, Embertelen társaság, a rengeteg árut inkább kidobjak mint, hogy egy héten egyszer a dolgozónak adnának egy csokit pl mert sérült. Bezzeg a boltot hagyják hogy kilopjak...... cigányok.
2017, április 25.
Same location
Csapatmunka, csapatszellem van, változatos munkakor, rengeteg ledolgozott munkaidő, hosszu ideig tarto elorejutasi lehetoseg
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,3
3,5