Munkavállalói értékelés – Lidl

Összes értékelés megtekintése – Lidl

Kevés szabadidő
BVHelyettes (Volt alkalmazott) –  Budapest XXII. kerület2019, március 11.
Vezetőség, inkorrekt, nem tudják tolerálni, ha valakinek van véleménye főleg nem, ha még igaz és jogos is.
Én nagyon szerettem és jól is végeztem a munkámat.
A mondás pedig sajnos igaz, hogy fejétől bűzlik a hal. Megbecsülés sajnos nincs! Pedig nem lenne rossz hely. Mióta eljöttem sok minden változott, de nem jó irányban. Az eladók viselkedése többnyire, nem tudom, nem törődöm, bunkó és arrogáns.
Pro érvek
Nyitáskor jó volt a csapat
Kontra érvek
Vezetőség?????

További munkavállalói értékelések – Lidl

Jó munkahely jó fitetés mostmár jó vezetés
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) –  Orosháza2020, február 19.
Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Teljesítménykényszer a köbön
vezető (Volt alkalmazott) –  Budapest2020, január 14.
A LIDLnél vezetőként dolgozni kőkemény meló, a magas fluktuáció és betegállomány ráta miatt egy ember sokszor két-három helyett dolgozik és ez vezetőkre hatványozottan igaz. Sokszor előfordul hogy egy műszakban több a vezető mint a dolgozó ami brutális túlórázást jelent a gyakorlatban. A képzés az egyik leggyengébb pont a cégnél, egyszerűen nincs rá elég idő mint ahogy sokminden másra sem.Csapatépítés helyett csak a teljesítmény számít, sokszor dobálják a dolgozókat egyik boltból a másikba kisegíteni amikor már a szimpla napi üzemeltetés is veszélybe kerül. Sokszor az elképesztő tempó és feladathegy miatt sokan feladják idő előtt vagy mert nem bírják fizikailag vagy mert a sok túlóra miatt már nem marad idejük élni. A vezetői feladatok önmagukban egyáltalán nem nehéz dolgok, könnyen megtanulhatók és a végtelenségig leegyszerűsítettek, ami hihetetlenül nehézzé teszi az az hogy mindent a lehető leggyorsabban és hiba nélkül kell végrehajtani ilyen körülmények között.
Aki kreatív annak nem ajánlanám, itt minden központilag meghatározott és eldöntött, nagyon kicsi a bolt mozgástere, a lényeg hogy minden határidőre végre legyen hajtva bármi áron sokszor elképesztő helyzeteket magával hozva. A felsővezetést csak a számok izgatják, segítség helyett csak stresszelik a már amúgy is túlterhelt bolti csapatokat.
A fizetés vezetőként jó, a boltvezetők még céges bmv-t is kapnak de ez nem kompenzálja a rossz munkakörülményeket. Csak erős fizikumú és idegzetűeknek ajánlom ezt a fajta munkát.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 9NemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,3