Munkavállalói értékelés – Lidl

Összes értékelés megtekintése – Lidl

Korrekt, kertelés nélküli munkakör ismertetés, szerintem munkaarányos bérezés, gyors előrejutási lehetőség!
I. Helyettes (Volt alkalmazott) –  Szuper!2019, október 29.
Pörgős, de megtanulható, vidám csapatbanban való munkavégzés. Világos, és teljesíthető elvárások, célok!
Pro érvek
3 havonta csapatépítő program, amit a cég áll munden munkavállalónak.
Kontra érvek

További munkavállalói értékelések – Lidl

Jó munkahely jó fitetés mostmár jó vezetés
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) –  Orosháza2020, február 19.
Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNemJelentés
Teljesítménykényszer a köbön
vezető (Volt alkalmazott) –  Budapest2020, január 14.
A LIDLnél vezetőként dolgozni kőkemény meló, a magas fluktuáció és betegállomány ráta miatt egy ember sokszor két-három helyett dolgozik és ez vezetőkre hatványozottan igaz. Sokszor előfordul hogy egy műszakban több a vezető mint a dolgozó ami brutális túlórázást jelent a gyakorlatban. A képzés az egyik leggyengébb pont a cégnél, egyszerűen nincs rá elég idő mint ahogy sokminden másra sem.Csapatépítés helyett csak a teljesítmény számít, sokszor dobálják a dolgozókat egyik boltból a másikba kisegíteni amikor már a szimpla napi üzemeltetés is veszélybe kerül. Sokszor az elképesztő tempó és feladathegy miatt sokan feladják idő előtt vagy mert nem bírják fizikailag vagy mert a sok túlóra miatt már nem marad idejük élni. A vezetői feladatok önmagukban egyáltalán nem nehéz dolgok, könnyen megtanulhatók és a végtelenségig leegyszerűsítettek, ami hihetetlenül nehézzé teszi az az hogy mindent a lehető leggyorsabban és hiba nélkül kell végrehajtani ilyen körülmények között.
Aki kreatív annak nem ajánlanám, itt minden központilag meghatározott és eldöntött, nagyon kicsi a bolt mozgástere, a lényeg hogy minden határidőre végre legyen hajtva bármi áron sokszor elképesztő helyzeteket magával hozva. A felsővezetést csak a számok izgatják, segítség helyett csak stresszelik a már amúgy is túlterhelt bolti csapatokat.
A fizetés vezetőként jó, a boltvezetők még céges bmv-t is kapnak de ez nem kompenzálja a rossz munkakörülményeket. Csak erős fizikumú és idegzetűeknek ajánlom ezt a fajta munkát.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 9NemJelentés

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,3