Munkavállalói értékelés – Lidl

Jól megfizetett hajcsár

2019, július 19.
LIDL vezetőként az a kötelességed, hogy minden nap jobb eredményeket hozz és több pénzt teremts/takaríts meg a vállalatnak, nem az, hogy vásárlók ill. munkavállalók érdek-képviselete légy. Elsőre nem így látszik, de hidd el ez van. Az értékesítés nagyrészt "daráló", viszont a központi munka kevésbé megterhelő fizikailag, annál inkább lelkileg. A felső vezetés elég arrogáns és olykor pszichopata jelleme átitatja a hangulatot. Sajnos a behódolás elvárt és aki nem áll be a sorba, azt kicsinálják. A bolti munkáról annyit, hogy elég csak azt elképzelni, hogy ezek a boltok naponta egy kamionnyi árut simán kézzel kipakolnak, naponta többször igazítják a polcon majd kasszán ismételten kezelik, raktárban átpakolják, takarítanak és persze mosolyognak a vevőre, merthogy "büszkék", hogy LIDL dolgozó végzi a legtöbb munkát és teremti ezzel a legtöbb pénzt ebben a szektorban a gazdinak .
Szóval a boltokban a konditermi bérlet adott a munkaszerződéssel :)

Azt megtanultam, hogy mindent csakis a pénz és főleg annak elvesztésének a félelme mozgat.

Tehát, aki az átlagnál több pénzt akar keresni, az választhatja magának ezt a céget, de arra készüljön fel, hogy valószínűleg lesznek igazságtalanságok és kell gyomor bizonyos vezetők ill. a bizalomhiányos környezet elviseléséhez.

Még valami: Ne dőlj be elsőre a médiumokban látott sok százalékos béremelési számoknak. Nem mindenkire érvényesek és nem önszántukból adják. Rákényszeríti őket a piac.
Pro érvek
átlagon felüli bér
Kontra érvek
jóval átlagon felüli megterhelés
Similar reviews
2020, július 3.
I dont think the salary is enough to everything. You haved to work a lot but u dont get what you deserve. I never go back to there. The products are good and the prices are low but the tendence of the compoan is stressful.
Pro érvek
short luches
Kontra érvek
long hours
2020, május 21.
2020. április 20-án a cég "TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ" pozícióba (5-7 áruház egyidejű felügyelete, vezetése, tervezés, munkaerőgazdálkodás...) a következő ajánlatot adta:
jelenleg ebben a munkakörben elérHETŐ legmagasabb havi bruttó járandóság 1.032.856 Ft

sikeres betanulást követően céges autó korlátlan magyarországi használattal
2020, február 19.
Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,3
3,5