Munkavállalói értékelés – Lidl

Jó munkahely lenne ha nem ilyen hideg embertelen vezetök lennének!

2016, szeptember 28.
Sajnos nagyon hideg elutasító magatartású veezetők ,vannak akik egy fénykép ée őnéletrajz alapján eldöntik ki a megfelelö ember egy kereskedelmet folytató cégnél!A következménye az,hogy úgy váltogatják egymást az emberek mint más ember az alsónemüjét!Nekik az idős megbízható eladók nem kellenek pont azok nem akiknek a szakma a kisujjukban van akikkel akkor még megtaíntották a kereskeddés minden fortélyát aik még tudnak dolgozi szeretettel végzik a munkájukat!Olyan boltvezetö van Sárváron aki még köszönni sem tud!Nem azért írok ilyen rossz véleményt mert nem alkalmaztak, hanem azért,hogy a jövőben gondolják át a személytelenen jelentekezési módszerüket engedjék talán eldönteni az adott boltban lévő vezetönek,gyakorlati idö alapján,hogy kivel szeretne dolgozni4
Pro érvek
Kellemes munkahely lenne ha elég alkalmazott dolgozna a olyanok akik szeretik a munkájukat!
Kontra érvek
Unott dolgozók
Similar reviews
2020, július 3.
I dont think the salary is enough to everything. You haved to work a lot but u dont get what you deserve. I never go back to there. The products are good and the prices are low but the tendence of the compoan is stressful.
Pro érvek
short luches
Kontra érvek
long hours
2020, május 21.
2020. április 20-án a cég "TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ" pozícióba (5-7 áruház egyidejű felügyelete, vezetése, tervezés, munkaerőgazdálkodás...) a következő ajánlatot adta:
jelenleg ebben a munkakörben elérHETŐ legmagasabb havi bruttó járandóság 1.032.856 Ft

sikeres betanulást követően céges autó korlátlan magyarországi használattal
2020, február 19.
Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,3
3,5