Lidl

2,8Munka és magánélet egyensúlya
3,5Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
39 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 10 302 értékelés megtekintése

Fizetés jó, de stresszes

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
- hétvégén és ünnepnapon is dolgozni kell- akcióváltások elötti napok iszonyatosan megterhetlőek szellemileg és fizikailag is. A friss áru elöző nap érkezik be, az akciók miatt elég nagy mennyiségben, de a raktár területe nem ekkora mennyiséghez lett tervezve. Sakkozni kell, hogy mit hova, hogyan tegyünk, hogy a friss árú ne romoljon meg mire kiér a boltokba. - vezetők korrektek- a munkatársaimat imádom. Lehet rájuk számítani, összetartunk jóban rosszban. (kivételek/különcök mindenhol vannak)- sokszor változik a munkaterv, ezért nehéz előre tervezni. De ezek a változások át vannak beszélve, ha nagyon nem tudsz bemenni akkor nem kötelező. - Covid elött volt csocsó asztalunk :-D- Lidl kártyára minden hónapban kapunk 25 ezret amit bármire levásárolhatunk az üzletekben MO-n belül.- Covid elött 3havonta csapatépítő amit a cég állt- akinek nincs targoncás jogosítványa annak a cég 2-3 napos tanfolyamon biztosítja a megszerzését. Vizsgát is a raktáron belül megoldják, nem kell elmenni Kukutyinba a szabadidődben. Munkakörtől függően kézi anyagmozgató, kommissiós gépre és villás targoncára.

Pro érvek

Medicoverbe ingyenesen fogadnak minket

Kontra érvek

nincs egymás után 2 pihenőnapja az embernek. Decemberben felejtős a szabi

Pörgős meló, gyorsan tellik a nap😀

Jó munkakörülmények, magyar viszonylatban jó kereset.

Pro érvek

Olcsó ebéd, pontos elszámolás, kultúrált normális vezetőség.

Csak a profit itt nem vesznek emberszámba

A vezetőség egy 0.Semmi empátia, vezető pozícióba csak bólogató emberek vannak.Lélekőlö kisemíző munkahely menekülj!!!!

Pro érvek

A bér

Kontra érvek

Mintha színház lenne, mindenki szerepet játszik.

Hazug b#z1k

A weboldalon feltűntetett belépő bértől 110 ezer forinttal kevesebbet ajánlottak fel.Át verik az embereket, és ha ennyiért is vagy olyan hülye, hogy tovább menj akkor gratula.

Soha többé kereskedelem

Senkinek, de ténylég senkinek nem ajánlom a Lidlt, még a legrosszabb ellenségemnek sem! 19 évesen 6 hónapot húztam le fémiparban kemény fizikai munkával, majd 1 év gyártosoron után 5 minőségellenőrként és műszakvezetőként egy másik cégnél. Később 3 év komissziózás Németországban. Majd 2 év megint gyartósoron. Most pedig fényező vagyok a jelenlegi munkahelyemen amit nagyon szeretek. Azért soroltam ezeket fel, hogy tudjátok több féle pozícióban dolgoztam már és van viszonyítási alapom. A lidl életem legrosszabb döntése volt. Csak az menjen oda dolgozni akinek tényleg szüksége van melóra. És amint jön egy jobb lehetőség azonnal húzzon onnan. Nagyon kevés szabadidő, nulla magánélet. A beledet kihajtják. A műszakod akkor telik le amikor az üzletvezető mondja. Hiába vagy 6 vagy 8 órában alkalmazva többnyire többet fogsz dolgozni 10-12órákat. Magánéleted nem lesz. Műszakbeosztásokat összevissza írják, folyamatosan variálnak. Minden sz@rért megszólnak, ha a seprűt nem a megfelelő helyre rakod, már fegyelmivel fenyegetnek. A fizetés kevés, kivéve akkor amikor a 3 havi munkaidőkeret végén elszámolják a túlóráid. Tudom sok hülye vásárló van. Általában ezt hozzák fel a legrosszabb érvnek az ottani dolgozók. Én szerencsére türelmes és kedves vagyok többnyire mindenkivel. Nekem ezzel nem volt soha problémám. Aki viszont ennek az ellentéte annak a vevők az agyára fognak menni. 4 hónapot húztam le náluk, ez alatt az idő alatt még arra sem volt idő, hogy tisztességesen betanítsanak. A régi dolgozók akik általában már üzletvezetők vagy helyettesek. Folyamatosan az árukat fogják pakoltatni valamint -

nem ajánlom

a cég hirdetése szerinti,elérhető belépő bruttó jövedelem:384.000. ft 8 órás munkaidővel számolva,cafeteriával és egyéb pótlékokkal.nyilván emiatt sok a jelentkező,aztán amikor eljutsz az állásinterjúra és rákérdezel a fizetésre, akkor már csak280.000. ft körüli bruttó összeget mondanak.Míg a próbanapon ki nem derül a valós összeg, ami bruttó240.000. ft és állítólag senki sem 8 órásként kezd, az majd csak lehetsz, ha jól dolgozol

Annak ajánlom aki szeretné kipróbálni milyen egy modern kori rabszolga.

Nem dolgoztam itt, de láttam nem egyszer miképp viselkednek az alkalmazottakkal. A fejükön hordatják egész nap azt a csevegő ketyerét, sokszor nem tudod eldönteni neked beszélnek-e, vagy a munkatársaiknak. Vannak normális alkalmazottak, viszont rajtuk is látod hogy mennyire nem jó nekik itt dolgozni. Hajtás van, elegendő kassza soha nincs nyitva, egy ember végzi szerintem vagy 4-5 feladatát, konkrétan a vevővel szinte szóba se állhatnak. Volt egy ott dolgozó ismerősöm akivel megálltam beszélgetni, de nem tartottam fel közben folyamatosan végezte a feladatát. Körülbelül 2-3 percet beszélgettünk, mire megjelenik a raktárból valami nagyképű töpszli, és integet neki hogy beszélni akar vele. Utána jön vissza hogy most őt lebaszták, többet ilyen ne forduljon elő hogy ő a vevőkkel beszélget??? Ha én dolgoztam volna ott, megfejelem a tagot és jövök haza. Lehet hogy az átlaghoz képest jó a fizetés, de hogy a beled is kihajtod érte, meg kapod a stresszt rendesen az tuti. Nekem nem érné meg...

Hirdetik a pozíciót, de minek

Bolti dolgozó pozícióra keresnek embereket, de a jelenkezőknek annyit sem mondanak, hogy bukj föl. Már másnap jött az e-mail, hogy kiszórtak életrajz alapján, ami röhej. Komoly, még egy telefonos előszűrésre sem méltatják az embert. Azóta is hirdetik a pozíciót. Mert az árufeltöltés biuztos olyan nagy kunszt, hogy évtizedes gyakorlat kell. Ezek után én biztosan vásárlóként sem viszem hozzájuk a pénzemet.

Pro érvek

Semmi, a HR osztály hozzáállása mínusz egy alá

Kontra érvek

Komolytalan, esélyt sem adnak az embernek

Stresszes, rossz légkör

Eddigi legrosszabb munkahely, nem ajánlanám senkinek, nincs rendes betanulás, nulla segítőkészség, felszínes emberek.1 évig dolgoztam ott, ( sajnálom ezt az egy évemet) nekem személy szerint a munka feladatokkal nem volt próblémám, hanem a megfelelési kényszer, a megfigyelés akku nem volt nekik szinpatikus azt megfigyletették a biztonsági őrrel, ráfogva nem túl valós dolgokat, matricázás az ős 15 éve ott dolgozoknál, de még az állandó termékeket is, de csak akkor ha nincs ott a boltvezető, így ki se kerül a leértékelt termék a vásárlótérbe. Linkeskedés, a másik bemoszerolása a bvnél.Kamu baráti kapcsolatok bármikor hátba szúrják a másikat. Aki gyengébb az csak kasszába jó, aki meg jó munkaerő azt hajtják mint a lovakat és ezt a kifejezést még használják is 😅. Bérezés rossz a keret idő miatt. Magánélet hagyjuk is, volt olyan hét hogy 9 szer változtatta meg az adott heti beosztást. 12 óráztatás, vagy 9 - 11 nap egy huzamban, utána meg nem jössz csak 3 napot mert annyi plusz órád van, és a cég nem akar kifizetni. Nem ajánlanám senkinek! Én felmondtam, fel ajánlották hogy legyek 6 órás dehogyis gondoltam magamban, 3-4 napot benyomott volna 12 órás műszakra.

Pro érvek

Pontos fizetés

Kontra érvek

Nincs magánélet

Manipulativ kizsákmányoló húsdaráló.

Ha nem vagy tökéletes fizikai és mentális állapotba ne menj oda dolgozni, mert megnyomorítanak testileg és lelkileg is. Nem vagy több mint egy eszköz számukra és nem figyelnek a munkavédelemre,

Pro érvek

Sok pénz

Kontra érvek

Testi épség

Liebe meinen Job ❤️

Ich bin nun seit einem Jahr im Unternehmen und bin mit Spaß und Freude dabei. Lidl ist toll, hat man Probleme kann man zum nächsten Vorgesetzten und der hört einem Wirklich zu, probiert zu helfen wo er kann. Vergütung ist toll, spätschicht und Überstunden werden fair bezahlt. Arbeitstag ist immer abwechslungsreich und spannend, man lernt vieles dazu, auch menschlich- ich bin zb viel Selbstbewusster und offener Menschen gegenüber geworden. Man wächst über sich hinaus und bekommt die Möglichkeit aufzusteigen, danke lidl dass du das möglich machst! Ich bin sehr glücklich im Unternehmen ❤️

Pro érvek

Teamarbeit, Tolle Kollegen, beste Vergütung

Kontra érvek

Wechselschichten

Legrosszab cég ahol dolgoztam

Rengeteg a munka 3-4 voltunk egy műszakban. Kihajtják a dolgozóból és a vezetőből a lelket is..

Pro érvek

Lidl kártyára utalnak pénzt, ami levásárolható bármelyik Lidl áruházban.

Kontra érvek

Egyik legrosszabb munkahelyem volt..

Rabszolgatartás modern kivitelezésben

Az ember,csak egy darab valami! Nem néznek semmibe,nem becsülnek semmire! Az emberséges viselkedés apró szikrája nincs meg! Magánélet felejtős,hobbi felejtős.Fizetés az vicc.coopban is megkeresnek ennyit.Nem tudom,hogy merik azt hazudni,hogy milyen jól fizet!!! A rengeteg túlórád lecsúsztatják,nehogy ki keljen fizetni!!!

Pro érvek

Minden ki van fizetve

Kontra érvek

Kevés szabadidő a két napi munka közötz

Stresszes és rabszolgatartó

Stresszes és rabszolgatartó!Nincs értéke az emberi mivoltodnak!Beosztás szoros,magánéletről szó sincs.Munkaidőben még azt is nézik hányszor mész wcre és szóvá teszik. Ami értékelhető hogy minden ki van fizetve , betartják a szünetet.Nem ajánlanám senkinek , nekem sem volt a legjobb döntésem .

Pro érvek

Ki vagy fizetve

Kontra érvek

Szoros beosztás, stresszes hajtás

Borzalom

Stresszes, fizikailag megterhelő,nagy a nyomás.Megismertem pár nagyon kedves, segítőkész embert.De jópár idegbeteg, rosszindulatú keverőgéppel is. Az utóbbiaknak köszönhető hogy a próbaidő lejárta elött másfél héttel kirúgtak. Illetve annak, hogy akkor vezette be a határozatlan idejű munkaszerződést. Gyakorlatilag már csak így vesznek fel embereket,azaz 2 hónapra,amit vagy meghosszabbítanak,vagy nem.

Pro érvek

100%-os utazási támogatás

Kontra érvek

Bizonytalan munkahely

Productive workplace

I dont think the salary is enough to everything. You haved to work a lot but u dont get what you deserve. I never go back to there. The products are good and the prices are low but the tendence of the compoan is stressful.

Pro érvek

short luches

Kontra érvek

long hours

Teljesítménykényszer a köbön

A LIDLnél vezetőként dolgozni kőkemény meló, a magas fluktuáció és betegállomány ráta miatt egy ember sokszor két-három helyett dolgozik és ez vezetőkre hatványozottan igaz. Sokszor előfordul hogy egy műszakban több a vezető mint a dolgozó ami brutális túlórázást jelent a gyakorlatban. A képzés az egyik leggyengébb pont a cégnél, egyszerűen nincs rá elég idő mint ahogy sokminden másra sem.Csapatépítés helyett csak a teljesítmény számít, sokszor dobálják a dolgozókat egyik boltból a másikba kisegíteni amikor már a szimpla napi üzemeltetés is veszélybe kerül. Sokszor az elképesztő tempó és feladathegy miatt sokan feladják idő előtt vagy mert nem bírják fizikailag vagy mert a sok túlóra miatt már nem marad idejük élni. A vezetői feladatok önmagukban egyáltalán nem nehéz dolgok, könnyen megtanulhatók és a végtelenségig leegyszerűsítettek, ami hihetetlenül nehézzé teszi az az hogy mindent a lehető leggyorsabban és hiba nélkül kell végrehajtani ilyen körülmények között. Aki kreatív annak nem ajánlanám, itt minden központilag meghatározott és eldöntött, nagyon kicsi a bolt mozgástere, a lényeg hogy minden határidőre végre legyen hajtva bármi áron sokszor elképesztő helyzeteket magával hozva. A felsővezetést csak a számok izgatják, segítség helyett csak stresszelik a már amúgy is túlterhelt bolti csapatokat. A fizetés vezetőként jó, a boltvezetők még céges bmv-t is kapnak de ez nem kompenzálja a rossz munkakörülményeket. Csak erős fizikumú és idegzetűeknek ajánlom ezt a fajta munkát.

A Lidl az ittléte során sokat fejlődött mint munkáltató.

A munkahelyi kultúra néha még mindig viszontagságos. Nagy mértékű a fluktuáció. Egy tipikus munkanap lehet akár nagyon jó is, de bármikor beüthet valami hiba, ami mindent elront. Több olyan terület is van, ahol sokkal hatékonyabban lehetne dolgozni, sok folyamatot kellene megújítani. Viszont vannak béren kívüli juttatások is, és lehetséges az előre jutás, ha valaki kitartó, vagy jól teljesít.

Aki szereti a pörgős, változatos munkát, annak csak ajánlani tudom!

Fontos a jó, együttműködő csapatmunka, csak úgy lehetünk sikeresek.

Pro érvek

Korrekt bérek és juttatások.

Korrekt, kertelés nélküli munkakör ismertetés, szerintem munkaarányos bérezés, gyors előrejutási lehetőség!

Pörgős, de megtanulható, vidám csapatbanban való munkavégzés. Világos, és teljesíthető elvárások, célok!

Pro érvek

3 havonta csapatépítő program, amit a cég áll munden munkavállalónak.

Szuper munkahely

Korrekt cég, nagyon jó vezetők, együttműködő, segítőkész munkatársak. Munkába járás költségét 100%-ban térítik, az egészségprogramjuk hibátlan. Ingyenes vizsgálatok egy magánrendelőben, úgy hogy nem kell hónapokat várni egy időpontra.

Pro érvek

Ingyen víz, tea, gyümölcs, vitaminok.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,8/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,5/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,0/5 csillag
Vezetőség: 2,8/5 csillag
Céges kultúra: 2,9/5 csillag
  • Lidl
  • Bér és juttatások
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?