Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: adminisztratív

Munkakör megnevezése
adminisztratív1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 6 190 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A Lidl az ittléte során sokat fejlődött mint munkáltató.
A munkahelyi kultúra néha még mindig viszontagságos. Nagy mértékű a fluktuáció. Egy tipikus munkanap lehet akár nagyon jó is, de bármikor beüthet valami hiba, ami mindent elront. Több olyan terület is van, ahol sokkal hatékonyabban lehetne dolgozni, sok folyamatot kellene megújítani.
Viszont vannak béren kívüli juttatások is, és lehetséges az előre jutás, ha valaki kitartó, vagy jól teljesít.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,3
6 190 értékelés alapján
5
1 292
4
1 704
3
1 518
2
739
1
937
Értékelések kategória szerint
3,0
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,1
2,9
Vezetőség
3,0
Céges kultúra
Lidl - értékelések munkavégzés helye szerint