Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Vezető

Munkakör megnevezése
Vezető1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 6 202 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Jól megfizetett hajcsár
LIDL vezetőként az a kötelességed, hogy minden nap jobb eredményeket hozz és több pénzt teremts/takaríts meg a vállalatnak, nem az, hogy vásárlók ill. munkavállalók érdek-képviselete légy. Elsőre nem így látszik, de hidd el ez van. Az értékesítés nagyrészt "daráló", viszont a központi munka kevésbé megterhelő fizikailag, annál inkább lelkileg. A felső vezetés elég arrogáns és olykor pszichopata jelleme átitatja a hangulatot. Sajnos a behódolás elvárt és aki nem áll be a sorba, azt kicsinálják. A bolti munkáról annyit, hogy elég csak azt elképzelni, hogy ezek a boltok naponta egy kamionnyi árut simán kézzel kipakolnak, naponta többször igazítják a polcon majd kasszán ismételten kezelik, raktárban átpakolják, takarítanak és persze mosolyognak a vevőre, merthogy "büszkék", hogy LIDL dolgozó végzi a legtöbb munkát és teremti ezzel a legtöbb pénzt ebben a szektorban a gazdinak .
Szóval a boltokban a konditermi bérlet adott a munkaszerződéssel :)

Azt megtanultam, hogy mindent csakis a pénz és főleg annak elvesztésének a félelme mozgat.

Tehát, aki az átlagnál több pénzt akar keresni, az választhatja magának ezt a céget, de arra készüljön fel, hogy valószínűleg lesznek igazságtalanságok és kell gyomor bizonyos vezetők ill. a bizalomhiányos környezet elviseléséhez.

Még valami: Ne dőlj be elsőre a médiumokban látott sok százalékos béremelési számoknak. Nem mindenkire érvényesek és nem önszántukból adják. Rákényszeríti őket a piac.
Pro érvek
átlagon felüli bér
Kontra érvek
jóval átlagon felüli megterhelés
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése