Lidl
3.2 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Pénztáros

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Pénztáros4 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország4 értékelés

Értékelések kategória szerint

2.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,432 értékelés megtekintése

Produktív

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Kellemes időtöltés volt. Rugalmas munkaidő.Egymás iránti tisztelet és kedvesség.

Kontra érvek

elegendő szünetek
Hasznos volt ez az értékelés?

Önös érdek vezeti a boltvezetőt. Mindenkin átgázol

Boltvezető váltás után a dolgozok nagy része felmondott kb 2 éven belül. Arrogáns, munkakerülő, követelőző boltvezetőt kaptunk, akinek senki és semmi nem számított. Addig működött a család és munkahely közötti egyensúly,amíg ő be nem teet a lábát a mosonmagyaróvári Lidlbe.

A legrosszabb cég amivel találkoztam Magyarországon

A fizetés nagyobb a kereskedelmi dolgozók átlagánál, cserébe egy emberre kettő-három ember munkája jut. A vezetés kritikán aluli, a műszakbeosztás adott héten belül többször változik, a dolgozók tisztelete ismeretlen fogalom. Évente kevesebb, mint tíz hétvége szabad. Összességében jót nem tudok mondani, évek múlva is, hogy már nem dolgozok ott, rémálmaim vannak a céggel. Ezt más, egykori kollégáktól is hallottam.

Vezetőséggel volt probléma, meg a sok ígérgetés a területvezetőtől.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.2

8,432 értékelés alapján
5
1 705
4
2 168
3
1 944
2
1 086
1
1 529

2.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.8Vezetőség
2.9Céges kultúra
  • Vállalatok
  • Lidl
  • Alkalmazotti értékelések
  • Pénztáros