Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Nincs beosztásom jó megfigyelő vagyok!

Munkakör megnevezése
Nincs beosztásom jó megfigyelő vagyok!1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 6 206 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Jó munkahely lenne ha nem ilyen hideg embertelen vezetök lennének!
Sajnos nagyon hideg elutasító magatartású veezetők ,vannak akik egy fénykép ée őnéletrajz alapján eldöntik ki a megfelelö ember egy kereskedelmet folytató cégnél!A következménye az,hogy úgy váltogatják egymást az emberek mint más ember az alsónemüjét!Nekik az idős megbízható eladók nem kellenek pont azok nem akiknek a szakma a kisujjukban van akikkel akkor még megtaíntották a kereskeddés minden fortélyát aik még tudnak dolgozi szeretettel végzik a munkájukat!Olyan boltvezetö van Sárváron aki még köszönni sem tud!Nem azért írok ilyen rossz véleményt mert nem alkalmaztak, hanem azért,hogy a jövőben gondolják át a személytelenen jelentekezési módszerüket engedjék talán eldönteni az adott boltban lévő vezetönek,gyakorlati idö alapján,hogy kivel szeretne dolgozni4
Pro érvek
Kellemes munkahely lenne ha elég alkalmazott dolgozna a olyanok akik szeretik a munkájukat!
Kontra érvek
Unott dolgozók
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése