Lidl-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

Eladó14 értékelés
Mind a(z) 6 033 értékelés megtekintése
Lehetőségek tára
Feszített munka tempó
Fejlődési lehetőség

Sok munka,sok energia
Jó munkahely jó fitetés mostmár jó vezetés
Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van
Nagyon stresszes
A vezetők nem ember centrikusak. Csak a feladat legyen kész rzért bárkin átgázolnak. A vevőkkel majdhogynem tilos beszélni. Csak annak ajánlom aki tud robotként érzelmek nélkül dolgozni.
Nagyon rosssz
Ha lehetne mínusz 1et adnék. Semmit sem segítenek 1-2 ember kivetelevel. Magadra vagy hagyva. Tanuld meg és kész.Ha nem tudod hülye vagy. Nagyon nem ajánlom csak akit nem vesznek fel máshova. Stresszes, Embertelen társaság, a rengeteg árut inkább kidobjak mint, hogy egy héten egyszer a dolgozónak adnának egy csokit pl mert sérült. Bezzeg a boltot hagyják hogy kilopjak...... cigányok.
Típusban a legjobb.
Jó munkahelyi légkör, kiemelkedő fizetés. Rugalmas munkaidő.
Volt egy álmom..
Közel 3 évig dolgoztam a cégnél.
Jelenlegi munkahelyemre sok sok tapasztalatot hozztam a Lidl-ből/től. Azonban, azt is megtanultam, h milyen vezetővé ne váljak.
Pro érvek
Magas bérek
Kontra érvek
Arrogáns vezető
A csapat jó volt az új Fönők velem szemét
Több helyen is voltam Lidl-ben, több boltvezetővel is találkoztam, viszont az utolsó vitte a pálmát.

Elösszőr is, engem becézgetett. Persze, ez még nem nagyon gáz, viszont amikor mondom neki hogy a nevem **** és nem ****"-uska és erre azt látom hogy önelégülten vigyorog, akkor tudtam hogy csak azért csinálja mert tudja hogy idegesít. Többször szóltam neki ez ügyben...

Másodszor a "Szabadságommal" sohasem én rendelkeztem.... Még azzal a 7 nappal sem ami a törvény szerint 100%-an engem illet. Mindig a 1 héttel előre tudtam meg hogy most megyek e szabadságra... Ja és a föni így adta ki a szabadságaimat.

Február 5 nap szabadság

Április 5 nap szabadság

Június 5 nap szabadság. Ja mégse 10 nap szabadság, mert a főni elfelejtett szólni hogy kiadja az összes szabadságomat, és nekem kellet bemennem a munkahelyemre hogy lássam hogy van még egy hét szabadságom..... Tehát kevesebb mint 4 hónap alatt ki akarta venni az összes szabadságomat 1 nap kivételével... És még az év első fele le se telt. Szerencsére beszélni a föni főnökével hogy a város másik Lidl üzletében dolgozzak így megmaradt az 1 nap helyett 6.

De itt míg nincs vége. Itt a nyár. Tudni illik hogy én egy üdölő város Lidl-eiben dolgoztam. És a nyár piszok nehéz. Viszont ezzel a főnökkel maga a pokol volt. Én csak hat órásként dolgoztam, mivel nem volt még akkor jogsim ezért busszal jártam dolgozni. Ez átlagab napi 3-4 órát vett igénybe. Ha 6 ra jártam dolgozni akkor 4 kor keltem, és délután fél 5-re értem haza. Ez nem a fönők hibája, viszont nyáron a bolt minusz emberrel dolgozott. Valamiért sokan nem akartak
 - több...
Pro érvek
Lényegében remek csapat
Kontra érvek
Fönők
Rossz vezetőség
Nincs karrier lehetőség, alkalmatlan, arrogáns vezetők. Egymást kitúró kollégák.
Pro érvek
juttatások
Kontra érvek
túlóra, vezetők
3 kisgyermekes dolgozót vettek fel egyszerre Kecskemétre. Próbaidő lejárta előtt mindenkit elküldtek. Semmirekellő 4 órás volt a megszólításunk.
A boltvezető arrogáns , durva, beképzelt, lekezelő és elutasító ! . Empátia hiányában szenved . Vásárlók előtt alázza meg a munkatársait . Nem ad segítséget a betanuláshoz viszont teljesíthetetlen elvárásai vannak . A szüneteket csak a régi dolgozók vehetik ki, mondjuk azok naponta többször is ! Nincs csapatépítés , nem működik a csapatszellem elve . Munkatársak között folyamatosak a konfliktusok , pontosan a régi és új dolgozók közötti megkülönböztetés miatt. Rideg, fagyos munkahelyi légkör .
Great workplace
It was a great workplace to learn how to be patient. We have always have something to do. It was really tiring but I think I would go back if I had the opportunity.
Pörgős munkahely
Szerettem ott dolgozni bár a Budapesti áruházakban ne dolgozzon olyan akinek családja van.
Pro érvek
Aki szeret pörögni annak jó
Kontra érvek
Nem családosoknak való. Sokszor volt hogy heti 4-5 napot 12 órában dolgoztam
Pörgős
Csapatmunka, csapatszellem van, változatos munkakor, rengeteg ledolgozott munkaidő, hosszu ideig tarto elorejutasi lehetoseg
Mindenhol más tapasztalatom volt. A legjobb munkahelyem a kugler kft volt.
Egy munkahelyen fontos a főnökség és a dolgozó közötti jó kapcsolat, és a dolgozok közötti jó viszony. A munkavállaló szeressen ott dolgozni.
Kontra érvek
Az ebédidő ledolgoztatása
Szerettem itt dolgozni és szeretnék most is
Szeretnék ismét a Lidlben dolgozni!! Jól éreztem magam szerettem a munkám de sajnos a magánéletem miatt elhamarkodott dönzést hoztam
Pro érvek
Üzemanyag támogatás
Kontra érvek
Szünet a pénztàrban több kellene