Lidl
3.2 az 5 csillagból.

Lidl-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

Eladó18 értékelés

2.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
18 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,432 értékelés megtekintése

Lehetőségek tára

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Feszített munka tempó Fejlődési lehetőség Sok munka,sok energia

Manipulativ kizsákmányoló húsdaráló.

Ha nem vagy tökéletes fizikai és mentális állapotba ne menj oda dolgozni, mert megnyomorítanak testileg és lelkileg is. Nem vagy több mint egy eszköz számukra és nem figyelnek a munkavédelemre,

Pro érvek

Sok pénz

Kontra érvek

Testi épség

Vezetők el vannak szállva maguktól

Nem lenne semmi gond ha úgy állnak a dolgokhoz hogy ne a másikat vegyék elő ha ha a vezető hibázik és megbecsülést kapnánk a dolgozók és a beosztást is nem kéne állandóan megváltoztatni mert így a dolgozók nem tudnak tervezni a szabad idő az nulla a munkát kell előre venni és nem a családod a fontosabb

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Hajcsar munka

Kereskedelemben a legkorrektebb.

Bármikor vissza mennek, bármelyik üzletükbe ami a lakcímemtől 1,5 órán belől elérhető.

Borzalom

Stresszes, fizikailag megterhelő,nagy a nyomás.Megismertem pár nagyon kedves, segítőkész embert.De jópár idegbeteg, rosszindulatú keverőgéppel is. Az utóbbiaknak köszönhető hogy a próbaidő lejárta elött másfél héttel kirúgtak. Illetve annak, hogy akkor vezette be a határozatlan idejű munkaszerződést. Gyakorlatilag már csak így vesznek fel embereket,azaz 2 hónapra,amit vagy meghosszabbítanak,vagy nem.

Pro érvek

100%-os utazási támogatás

Kontra érvek

Bizonytalan munkahely

Jó munkahely jó fitetés mostmár jó vezetés

Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van

Nagyon stresszes

A vezetők nem ember centrikusak. Csak a feladat legyen kész rzért bárkin átgázolnak. A vevőkkel majdhogynem tilos beszélni. Csak annak ajánlom aki tud robotként érzelmek nélkül dolgozni.

Nagyon rosssz

Ha lehetne mínusz 1et adnék. Semmit sem segítenek 1-2 ember kivetelevel. Magadra vagy hagyva. Tanuld meg és kész.Ha nem tudod hülye vagy. Nagyon nem ajánlom csak akit nem vesznek fel máshova. Stresszes, Embertelen társaság, a rengeteg árut inkább kidobjak mint, hogy egy héten egyszer a dolgozónak adnának egy csokit pl mert sérült. Bezzeg a boltot hagyják hogy kilopjak...... cigányok.

Típusban a legjobb.

Jó munkahelyi légkör, kiemelkedő fizetés. Rugalmas munkaidő.

Volt egy álmom..

Közel 3 évig dolgoztam a cégnél. Jelenlegi munkahelyemre sok sok tapasztalatot hozztam a Lidl-ből/től. Azonban, azt is megtanultam, h milyen vezetővé ne váljak.

Pro érvek

Magas bérek

Kontra érvek

Arrogáns vezető

A csapat jó volt az új Fönők velem szemét

Több helyen is voltam Lidl-ben, több boltvezetővel is találkoztam, viszont az utolsó vitte a pálmát. Elösszőr is, engem becézgetett. Persze, ez még nem nagyon gáz, viszont amikor mondom neki hogy a nevem **** és nem ****"-uska és erre azt látom hogy önelégülten vigyorog, akkor tudtam hogy csak azért csinálja mert tudja hogy idegesít. Többször szóltam neki ez ügyben... Másodszor a "Szabadságommal" sohasem én rendelkeztem.... Még azzal a 7 nappal sem ami a törvény szerint 100%-an engem illet. Mindig a 1 héttel előre tudtam meg hogy most megyek e szabadságra... Ja és a föni így adta ki a szabadságaimat. Február 5 nap szabadság Április 5 nap szabadság Június 5 nap szabadság. Ja mégse 10 nap szabadság, mert a főni elfelejtett szólni hogy kiadja az összes szabadságomat, és nekem kellet bemennem a munkahelyemre hogy lássam hogy van még egy hét szabadságom..... Tehát kevesebb mint 4 hónap alatt ki akarta venni az összes szabadságomat 1 nap kivételével... És még az év első fele le se telt. Szerencsére beszélni a föni főnökével hogy a város másik Lidl üzletében dolgozzak így megmaradt az 1 nap helyett 6. De itt míg nincs vége. Itt a nyár. Tudni illik hogy én egy üdölő város Lidl-eiben dolgoztam. És a nyár piszok nehéz. Viszont ezzel a főnökkel maga a pokol volt. Én csak hat órásként dolgoztam, mivel nem volt még akkor jogsim ezért busszal jártam dolgozni. Ez átlagab napi 3-4 órát vett igénybe. Ha 6 ra jártam dolgozni akkor 4 kor keltem, és délután fél 5-re értem haza. Ez nem a fönők hibája, viszont nyáron a bolt minusz emberrel dolgozott. Valamiért sokan nem akartak -

Pro érvek

Lényegében remek csapat

Kontra érvek

Fönők

Rossz vezetőség

Nincs karrier lehetőség, alkalmatlan, arrogáns vezetők. Egymást kitúró kollégák.

Pro érvek

juttatások

Kontra érvek

túlóra, vezetők

3 kisgyermekes dolgozót vettek fel egyszerre Kecskemétre. Próbaidő lejárta előtt mindenkit elküldtek. Semmirekellő 4 órás volt a megszólításunk.

A boltvezető arrogáns , durva, beképzelt, lekezelő és elutasító ! . Empátia hiányában szenved . Vásárlók előtt alázza meg a munkatársait . Nem ad segítséget a betanuláshoz viszont teljesíthetetlen elvárásai vannak . A szüneteket csak a régi dolgozók vehetik ki, mondjuk azok naponta többször is ! Nincs csapatépítés , nem működik a csapatszellem elve . Munkatársak között folyamatosak a konfliktusok , pontosan a régi és új dolgozók közötti megkülönböztetés miatt. Rideg, fagyos munkahelyi légkör .

Great workplace

It was a great workplace to learn how to be patient. We have always have something to do. It was really tiring but I think I would go back if I had the opportunity.

Pörgős munkahely

Szerettem ott dolgozni bár a Budapesti áruházakban ne dolgozzon olyan akinek családja van.

Pro érvek

Aki szeret pörögni annak jó

Kontra érvek

Nem családosoknak való. Sokszor volt hogy heti 4-5 napot 12 órában dolgoztam

Pörgős

Csapatmunka, csapatszellem van, változatos munkakor, rengeteg ledolgozott munkaidő, hosszu ideig tarto elorejutasi lehetoseg

Mindenhol más tapasztalatom volt. A legjobb munkahelyem a kugler kft volt.

Egy munkahelyen fontos a főnökség és a dolgozó közötti jó kapcsolat, és a dolgozok közötti jó viszony. A munkavállaló szeressen ott dolgozni.

Kontra érvek

Az ebédidő ledolgoztatása

Szerettem itt dolgozni és szeretnék most is

Szeretnék ismét a Lidlben dolgozni!! Jól éreztem magam szerettem a munkám de sajnos a magánéletem miatt elhamarkodott dönzést hoztam

Pro érvek

Üzemanyag támogatás

Kontra érvek

Szünet a pénztàrban több kellene

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.2

8,432 értékelés alapján