Lidl-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Eladó

13 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 5 672 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Nagyon stresszes
Eladó (Volt alkalmazott) –  Baja2019, november 29.
A vezetők nem ember centrikusak. Csak a feladat legyen kész rzért bárkin átgázolnak. A vevőkkel majdhogynem tilos beszélni. Csak annak ajánlom aki tud robotként érzelmek nélkül dolgozni.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 5NemJelentés
Nagyon rosssz
Elado (Volt alkalmazott) –  Budapest2019, november 3.
Ha lehetne mínusz 1et adnék. Semmit sem segítenek 1-2 ember kivetelevel. Magadra vagy hagyva. Tanuld meg és kész.Ha nem tudod hülye vagy. Nagyon nem ajánlom csak akit nem vesznek fel máshova. Stresszes, Embertelen társaság, a rengeteg árut inkább kidobjak mint, hogy egy héten egyszer a dolgozónak adnának egy csokit pl mert sérült. Bezzeg a boltot hagyják hogy kilopjak...... cigányok.
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 16NemJelentés
Típusban a legjobb.
Bolti eladó (Jelenlegi alkalmazott) –  Budapest VII. kerület2019, július 29.
Jó munkahelyi légkör, kiemelkedő fizetés. Rugalmas munkaidő.
Volt egy álmom..
Elado/pénztáros (Volt alkalmazott) –  Baja2019, május 31.
Közel 3 évig dolgoztam a cégnél.
Jelenlegi munkahelyemre sok sok tapasztalatot hozztam a Lidl-ből/től. Azonban, azt is megtanultam, h milyen vezetővé ne váljak.
Pro érvek
Magas bérek
Kontra érvek
Arrogáns vezető
A csapat jó volt az új Fönők velem szemét
Bolti Eladó (Volt alkalmazott) –  Keszthely2019, február 26.
Több helyen is voltam Lidl-ben, több boltvezetővel is találkoztam, viszont az utolsó vitte a pálmát.

Elösszőr is, engem becézgetett. Persze, ez még nem nagyon gáz, viszont amikor mondom neki hogy a nevem **** és nem ****"-uska és erre azt látom hogy önelégülten vigyorog, akkor tudtam hogy csak azért csinálja mert tudja hogy idegesít. Többször szóltam neki ez ügyben...

Másodszor a "Szabadságommal" sohasem én rendelkeztem.... Még azzal a 7 nappal sem ami a törvény szerint 100%-an engem illet. Mindig a 1 héttel előre tudtam meg hogy most megyek e szabadságra... Ja és a föni így adta ki a szabadságaimat.
Február 5 nap szabadság
Április 5 nap szabadság
Június 5 nap szabadság. Ja mégse 10 nap szabadság, mert a főni elfelejtett szólni hogy kiadja az összes szabadságomat, és nekem kellet bemennem a munkahelyemre hogy lássam hogy van még egy hét szabadságom..... Tehát kevesebb mint 4 hónap alatt ki akarta venni az összes szabadságomat 1 nap kivételével... És még az év első fele le se telt. Szerencsére beszélni a föni főnökével hogy a város másik Lidl üzletében dolgozzak így megmaradt az 1 nap helyett 6.

De itt míg nincs vége. Itt a nyár. Tudni illik hogy én egy üdölő város Lidl-eiben dolgoztam. És a nyár piszok nehéz. Viszont ezzel a főnökkel maga a pokol volt. Én csak hat órásként dolgoztam, mivel nem volt még akkor jogsim ezért busszal jártam dolgozni. Ez átlagab napi 3-4 órát vett igénybe. Ha 6 ra jártam dolgozni akkor 4 kor keltem, és délután fél 5-re értem haza. Ez nem a fönők hibája, viszont nyáron a bolt minusz emberrel dolgozott. Valamiért sokan nem akartak
  több... maradni a Lidl-nél emiatt mindenki túlorazzot. Mivel csak 6 órás voltam engem folyamatosan tudott túlórázni (megkérdezésem nélkül) viszont ilyen kedvesen osztott be
Péntek 9:30-18 óráig. (7:30 keltem, 20:30 ra értem haza)
Szombat 9-20 óráig (7 kor keltem, 22:15 re értem haza)
Vasárnap 6-14:30

4 kor keltem..... Amikor elöző nap egy 11 órás müszak után 10 után értem haza..... Mondtam már hogy sokszor kérdezte (és azért küldött szabadságra) hogy miért vagyok ilyen fáradt

Ja aztán nyáron még volt olyan hét amikor 7 napig folyamatosan jöttem dolgozni betegen, 38-39 lázzal. Egyszer sem volt képes megkerdezni hogy vagyok, csak annyit mondott hogy ne legyek rosszabbul.... Oké. Aztán a 6 napon le lettem szidva hogy rosszul letten

Aztán volt olyan 12 órázás amikor egész nap a kasszába ültem...

És így szeptemberben újra folyamatosan 12 óráztattot (2 hét alatt vagy 4-5 ször), aztán megint megpróbálkozott a szabadnapjaimal élni. Ja. Akkor kiakadtam. Nem vagyok erre büszke de amikor a fönők annyire nem nézz téged embernek hogy még azzal a tetves 7 nappal nem rendelkezhetsz, hogy még a rendes neveden nem tud szólitani. Az megalázó. Szemébe mondtam neki és nem értette miért tartom én ezt megalázónak.

Nem azt mondom hogy a Lidl mindenhol ennyire gáz. Vagy hogy minden bolt vezető ennyire kedves. Bár voltak emberek akikkel nem tudtam jól kijönni, rengeteg remek emberrel találkoztam és dolgoztam együtt. Sajna az utolsó fönököm nem ilyen volt.
  kevesebb
Pro érvek
Lényegében remek csapat
Kontra érvek
Fönők
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 47NemJelentés
Rossz vezetőség
eladó (Jelenlegi alkalmazott) –  Székesfehérvár2018, december 28.
Nincs karrier lehetőség, alkalmatlan, arrogáns vezetők. Egymást kitúró kollégák.
Pro érvek
juttatások
Kontra érvek
túlóra, vezetők
3 kisgyermekes dolgozót vettek fel egyszerre Kecskemétre. Próbaidő lejárta előtt mindenkit elküldtek. Semmirekellő 4 órás volt a megszólításunk.
Eladó -pénztáros (Volt alkalmazott) –  Kecskemét2018, november 12.
A boltvezető arrogáns , durva, beképzelt, lekezelő és elutasító ! . Empátia hiányában szenved . Vásárlók előtt alázza meg a munkatársait . Nem ad segítséget a betanuláshoz viszont teljesíthetetlen elvárásai vannak . A szüneteket csak a régi dolgozók vehetik ki, mondjuk azok naponta többször is ! Nincs csapatépítés , nem működik a csapatszellem elve . Munkatársak között folyamatosak a konfliktusok , pontosan a régi és új dolgozók közötti megkülönböztetés miatt. Rideg, fagyos munkahelyi légkör .
Great workplace
Eladó (Volt alkalmazott) –  Szombathely2018, június 3.
It was a great workplace to learn how to be patient. We have always have something to do. It was really tiring but I think I would go back if I had the opportunity.
Pörgős munkahely
Bolti eladó (Volt alkalmazott) –  Budapest XXI. kerület2018, január 8.
Szerettem ott dolgozni bár a Budapesti áruházakban ne dolgozzon olyan akinek családja van.
Pro érvek
Aki szeret pörögni annak jó
Kontra érvek
Nem családosoknak való. Sokszor volt hogy heti 4-5 napot 12 órában dolgoztam
Pörgős
Eladó/pénztár (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, április 25.
Csapatmunka, csapatszellem van, változatos munkakor, rengeteg ledolgozott munkaidő, hosszu ideig tarto elorejutasi lehetoseg
Mindenhol más tapasztalatom volt. A legjobb munkahelyem a kugler kft volt.
Eladó-pénztáros (Volt alkalmazott) –  Makó2017, február 3.
Egy munkahelyen fontos a főnökség és a dolgozó közötti jó kapcsolat, és a dolgozok közötti jó viszony. A munkavállaló szeressen ott dolgozni.
Kontra érvek
Az ebédidő ledolgoztatása
Szerettem itt dolgozni és szeretnék most is
Eladó pénztáros (Jelenlegi alkalmazott) –  Baja2016, december 22.
Szeretnék ismét a Lidlben dolgozni!! Jól éreztem magam szerettem a munkám de sajnos a magánéletem miatt elhamarkodott dönzést hoztam
Pro érvek
Üzemanyag támogatás
Kontra érvek
Szünet a pénztàrban több kellene

Tekintsen meg Lidl további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,3

Lidl - értékelések munkavégzés helye szerint