Lidl
3.2 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Bolti dolgozó

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Bolti dolgozó10 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország10 értékelés

Értékelések kategória szerint

2.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
10 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,432 értékelés megtekintése

Pörgős munkahely

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Sosincs megállás , a boltvezető szigorú , és hajt állandóan mindenkit , állandó túlórázás.
Hasznos volt ez az értékelés?

Stresszes, rossz légkör

Eddigi legrosszabb munkahely, nem ajánlanám senkinek, nincs rendes betanulás, nulla segítőkészség, felszínes emberek.1 évig dolgoztam ott, ( sajnálom ezt az egy évemet) nekem személy szerint a munka feladatokkal nem volt próblémám, hanem a megfelelési kényszer, a megfigyelés akku nem volt nekik szinpatikus azt megfigyletették a biztonsági őrrel, ráfogva nem túl valós dolgokat, matricázás az ős 15 éve ott dolgozoknál, de még az állandó termékeket is, de csak akkor ha nincs ott a boltvezető, így ki se kerül a leértékelt termék a vásárlótérbe. Linkeskedés, a másik bemoszerolása a bvnél.Kamu baráti kapcsolatok bármikor hátba szúrják a másikat. Aki gyengébb az csak kasszába jó, aki meg jó munkaerő azt hajtják mint a lovakat és ezt a kifejezést még használják is 😅. Bérezés rossz a keret idő miatt. Magánélet hagyjuk is, volt olyan hét hogy 9 szer változtatta meg az adott heti beosztást. 12 óráztatás, vagy 9 - 11 nap egy huzamban, utána meg nem jössz csak 3 napot mert annyi plusz órád van, és a cég nem akar kifizetni. Nem ajánlanám senkinek! Én felmondtam, fel ajánlották hogy legyek 6 órás dehogyis gondoltam magamban, 3-4 napot benyomott volna 12 órás műszakra.

Pro érvek

Pontos fizetés

Kontra érvek

Nincs magánélet

Pörgős, változatos munkahely

Megbízható, rugalmas cég! Össze tartó segítőkész csapat! Ami fontos, hogy mindenki minden munkafolyamatra be van tanítva ezért változatos a munka végzés!

Aki szereti a pörgős, változatos munkát, annak csak ajánlani tudom!

Fontos a jó, együttműködő csapatmunka, csak úgy lehetünk sikeresek.

Pro érvek

Korrekt bérek és juttatások.

Jó a csapat .

Segitőkész lendületes kollégák. Öszetartó fiatal jól együttmüködö hatékony kedves kis csapat . Jó velük együtt dolgozni.

Pro érvek

Lidl kártya a második hónapban nem 3 hónap nem fél év

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szuper munkahely

Korrekt cég, nagyon jó vezetők, együttműködő, segítőkész munkatársak. Munkába járás költségét 100%-ban térítik, az egészségprogramjuk hibátlan. Ingyenes vizsgálatok egy magánrendelőben, úgy hogy nem kell hónapokat várni egy időpontra.

Pro érvek

Ingyen víz, tea, gyümölcs, vitaminok.

Kítűnő munkahely, családcentrikus és megbízható vezetőkkel

Pár hónapja dolgozok a bajai Lidl árúházban és egy megbízható, számomra ideális munkahelynek tekintem. A csapat nagyon segítőkész és összetartó. A vezetőség segít a munka magánéleti egyensúlyom megtartásában, kifejezetten támogatóak. Nagyon szeretek itt dolgozni és remélem még nagyon sokáig is fogok.

Jó hangulat

Megbízható, korrekt cég. Figyelembe veszik a kéréseimet. Szabadnapot én is kérhetek, nem csak adják. Így könnyebben tudok tervezni.

Pro érvek

Jó csapat.

A cég korrekt,a vezetőség nem.

Lidl mint munkáltató nagyon korrekt,a vezetőséget viszont elküldeném tréningekre.A dolgozókkal való bánásmód katasztrófa!

Vicc az egész

Odakerülsz, már első nap tonnás békákat húzol, de nincs aki elmagyarázná, hogy mit csinálj. Próbálsz teljesíteni, de egy idióta hatalommániás a főnököd. Beraknak a pékségbe. Sütsz napi 500-600 főre EGYEDÜL. Hogy wc-re kimehetsz-e? Persze... Ha van aki beül a kasszádba és nem a pékségen dolgozol. Volt, hogy 8 órában 1x nem jutottam el a mosdóig. Ilyenkor persze az ember inkább nem iszik. Ha kiveszed a szüneted már a 20.perctől rondán méregetnek, hogy te még mit ülez itt. A fizetést nem tudom miért nyomják ennyire. Aldiban, sparban is megkeres az ember ennyit. Sőt, a sparban dolgozik az egyik ismerősöm és nettó 180.000 Ft-ot visz haza 8 órában.

Pro érvek

Magánrendelő, rugalmas beosztás

Kisemmizik az embert.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.2

8,432 értékelés alapján
5
1 705
4
2 168
3
1 944
2
1 086
1
1 529

2.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.8Vezetőség
2.9Céges kultúra
  • Vállalatok
  • Lidl
  • Alkalmazotti értékelések
  • Bolti dolgozó
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?