Lidl-alkalmazotti értékelés itt: Szombathely

3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 5 238 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Vicc az egész
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) –  Szombathely2018, augusztus 30.
Odakerülsz, már első nap tonnás békákat húzol, de nincs aki elmagyarázná, hogy mit csinálj. Próbálsz teljesíteni, de egy idióta hatalommániás a főnököd. Beraknak a pékségbe. Sütsz napi 500-600 főre EGYEDÜL. Hogy wc-re kimehetsz-e? Persze... Ha van aki beül a kasszádba és nem a pékségen dolgozol. Volt, hogy 8 órában 1x nem jutottam el a mosdóig. Ilyenkor persze az ember inkább nem iszik. Ha kiveszed a szüneted már a 20.perctől rondán méregetnek, hogy te még mit ülez itt. A fizetést nem tudom miért nyomják ennyire. Aldiban, sparban is megkeres az ember ennyit. Sőt, a sparban dolgozik az egyik ismerősöm és nettó 180.000 Ft-ot visz haza 8 órában.
Pro érvek
Magánrendelő, rugalmas beosztás
Kontra érvek
Kisemmizik az embert.
Great workplace
Eladó (Volt alkalmazott) –  Szombathely2018, június 3.
It was a great workplace to learn how to be patient. We have always have something to do. It was really tiring but I think I would go back if I had the opportunity.

Tekintsen meg Lidl további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,3

Lidl - értékelések munkakör szerint