Lidl
3.2 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés itt: Szombathely

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Szombathely3 értékelés

Értékelések kategória szerint

2.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,432 értékelés megtekintése

Lehetőségek tára

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Feszített munka tempó Fejlődési lehetőség Sok munka,sok energia
Hasznos volt ez az értékelés?

Vicc az egész

Odakerülsz, már első nap tonnás békákat húzol, de nincs aki elmagyarázná, hogy mit csinálj. Próbálsz teljesíteni, de egy idióta hatalommániás a főnököd. Beraknak a pékségbe. Sütsz napi 500-600 főre EGYEDÜL. Hogy wc-re kimehetsz-e? Persze... Ha van aki beül a kasszádba és nem a pékségen dolgozol. Volt, hogy 8 órában 1x nem jutottam el a mosdóig. Ilyenkor persze az ember inkább nem iszik. Ha kiveszed a szüneted már a 20.perctől rondán méregetnek, hogy te még mit ülez itt. A fizetést nem tudom miért nyomják ennyire. Aldiban, sparban is megkeres az ember ennyit. Sőt, a sparban dolgozik az egyik ismerősöm és nettó 180.000 Ft-ot visz haza 8 órában.

Pro érvek

Magánrendelő, rugalmas beosztás

Kontra érvek

Kisemmizik az embert.

Great workplace

It was a great workplace to learn how to be patient. We have always have something to do. It was really tiring but I think I would go back if I had the opportunity.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.2

8,432 értékelés alapján
5
1 705
4
2 168
3
1 944
2
1 086
1
1 529

2.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.8Vezetőség
2.9Céges kultúra

Lidl - értékelések munkakör szerint

  • Vállalatok
  • Lidl
  • Alkalmazotti értékelések
  • Szombathely