Lidl
3,2 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés itt: Székesfehérvár

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Székesfehérvár3 értékelés

Értékelések kategória szerint

2,9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 9 193 értékelés megtekintése

Fizetés jó, de stresszes

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
- hétvégén és ünnepnapon is dolgozni kell- akcióváltások elötti napok iszonyatosan megterhetlőek szellemileg és fizikailag is. A friss áru elöző nap érkezik be, az akciók miatt elég nagy mennyiségben, de a raktár területe nem ekkora mennyiséghez lett tervezve. Sakkozni kell, hogy mit hova, hogyan tegyünk, hogy a friss árú ne romoljon meg mire kiér a boltokba. - vezetők korrektek- a munkatársaimat imádom. Lehet rájuk számítani, összetartunk jóban rosszban. (kivételek/különcök mindenhol vannak)- sokszor változik a munkaterv, ezért nehéz előre tervezni. De ezek a változások át vannak beszélve, ha nagyon nem tudsz bemenni akkor nem kötelező. - Covid elött volt csocsó asztalunk :-D- Lidl kártyára minden hónapban kapunk 25 ezret amit bármire levásárolhatunk az üzletekben MO-n belül.- Covid elött 3havonta csapatépítő amit a cég állt- akinek nincs targoncás jogosítványa annak a cég 2-3 napos tanfolyamon biztosítja a megszerzését. Vizsgát is a raktáron belül megoldják, nem kell elmenni Kukutyinba a szabadidődben. Munkakörtől függően kézi anyagmozgató, kommissiós gépre és villás targoncára.

Pro érvek

Medicoverbe ingyenesen fogadnak minket

Kontra érvek

nincs egymás után 2 pihenőnapja az embernek. Decemberben felejtős a szabi
Hasznos volt ez az értékelés?

Rossz vezetőség

Nincs karrier lehetőség, alkalmatlan, arrogáns vezetők. Egymást kitúró kollégák.

Pro érvek

juttatások

túlóra, vezetők

regel 6 órától késő délután 4 ig melo. Hűtőházi komissiozó -25-30 fok

Pro érvek

2óránként 10 perc melegedő és 30 perc kajaszünet

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

9 193 értékelés alapján

Munka/magánélet egyensúlya: 2,9/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,5/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,0/5 csillag
Vezetőség: 2,8/5 csillag
Céges kultúra: 2,9/5 csillag
  • Vállalatok
  • Lidl
  • Alkalmazotti értékelések
  • Székesfehérvár
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?