Lidl
3.2 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés itt: Pécs

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Pécs3 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.5Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,432 értékelés megtekintése

Szuper munkahely

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Korrekt cég, nagyon jó vezetők, együttműködő, segítőkész munkatársak. Munkába járás költségét 100%-ban térítik, az egészségprogramjuk hibátlan. Ingyenes vizsgálatok egy magánrendelőben, úgy hogy nem kell hónapokat várni egy időpontra.

Pro érvek

Ingyen víz, tea, gyümölcs, vitaminok.
Hasznos volt ez az értékelés?

Jó hangulat

Megbízható, korrekt cég. Figyelembe veszik a kéréseimet. Szabadnapot én is kérhetek, nem csak adják. Így könnyebben tudok tervezni.

Pro érvek

Jó csapat.

Kontra érvek

A cég korrekt,a vezetőség nem.

Lidl mint munkáltató nagyon korrekt,a vezetőséget viszont elküldeném tréningekre.A dolgozókkal való bánásmód katasztrófa!

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.2

8,432 értékelés alapján
5
1 705
4
2 168
3
1 944
2
1 086
1
1 529

2.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.8Vezetőség
2.9Céges kultúra

Lidl - értékelések munkakör szerint

  • Vállalatok
  • Lidl
  • Alkalmazotti értékelések
  • Pécs
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?