Lidl
3,2 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Lidl-alkalmazotti értékelés itt: Kecskemét

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Kecskemét2 értékelés

Értékelések kategória szerint

2,9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 9 193 értékelés megtekintése

Semmi kulonos

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Hat nagyon egyhangu monoton nincs benne semmi kulonos egymagam dolgozgatok szorgalmasan csak az a baj elkoltoztunk a szechenyibe es nagyon mesze van

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Semmi nem kapok
Hasznos volt ez az értékelés?

3 kisgyermekes dolgozót vettek fel egyszerre Kecskemétre. Próbaidő lejárta előtt mindenkit elküldtek. Semmirekellő 4 órás volt a megszólításunk.

A boltvezető arrogáns , durva, beképzelt, lekezelő és elutasító ! . Empátia hiányában szenved . Vásárlók előtt alázza meg a munkatársait . Nem ad segítséget a betanuláshoz viszont teljesíthetetlen elvárásai vannak . A szüneteket csak a régi dolgozók vehetik ki, mondjuk azok naponta többször is ! Nincs csapatépítés , nem működik a csapatszellem elve . Munkatársak között folyamatosak a konfliktusok , pontosan a régi és új dolgozók közötti megkülönböztetés miatt. Rideg, fagyos munkahelyi légkör .

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

9 193 értékelés alapján

Munka/magánélet egyensúlya: 2,9/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,5/5 csillag
Munkahelyi biztonság/Előrelépés: 3,0/5 csillag
Vezetőség: 2,8/5 csillag
Céges kultúra: 2,9/5 csillag

Lidl - értékelések munkakör szerint

  • Vállalatok
  • Lidl
  • Alkalmazotti értékelések
  • Kecskemét