Lidl

Budapest13 értékelés

2.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
13 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 8,432 értékelés megtekintése

A Lidl az ittléte során sokat fejlődött mint munkáltató.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
A munkahelyi kultúra néha még mindig viszontagságos. Nagy mértékű a fluktuáció. Egy tipikus munkanap lehet akár nagyon jó is, de bármikor beüthet valami hiba, ami mindent elront. Több olyan terület is van, ahol sokkal hatékonyabban lehetne dolgozni, sok folyamatot kellene megújítani. Viszont vannak béren kívüli juttatások is, és lehetséges az előre jutás, ha valaki kitartó, vagy jól teljesít.

Stresszes, rossz légkör

Eddigi legrosszabb munkahely, nem ajánlanám senkinek, nincs rendes betanulás, nulla segítőkészség, felszínes emberek.1 évig dolgoztam ott, ( sajnálom ezt az egy évemet) nekem személy szerint a munka feladatokkal nem volt próblémám, hanem a megfelelési kényszer, a megfigyelés akku nem volt nekik szinpatikus azt megfigyletették a biztonsági őrrel, ráfogva nem túl valós dolgokat, matricázás az ős 15 éve ott dolgozoknál, de még az állandó termékeket is, de csak akkor ha nincs ott a boltvezető, így ki se kerül a leértékelt termék a vásárlótérbe. Linkeskedés, a másik bemoszerolása a bvnél.Kamu baráti kapcsolatok bármikor hátba szúrják a másikat. Aki gyengébb az csak kasszába jó, aki meg jó munkaerő azt hajtják mint a lovakat és ezt a kifejezést még használják is 😅. Bérezés rossz a keret idő miatt. Magánélet hagyjuk is, volt olyan hét hogy 9 szer változtatta meg az adott heti beosztást. 12 óráztatás, vagy 9 - 11 nap egy huzamban, utána meg nem jössz csak 3 napot mert annyi plusz órád van, és a cég nem akar kifizetni. Nem ajánlanám senkinek! Én felmondtam, fel ajánlották hogy legyek 6 órás dehogyis gondoltam magamban, 3-4 napot benyomott volna 12 órás műszakra.

Pro érvek

Pontos fizetés

Kontra érvek

Nincs magánélet

szar

Rabszolgatartó, undorító, képmutató, kizsákmányoló vállalat. 123ezerért kidolgohzhatot a beled.

Vezetők el vannak szállva maguktól

Nem lenne semmi gond ha úgy állnak a dolgokhoz hogy ne a másikat vegyék elő ha ha a vezető hibázik és megbecsülést kapnánk a dolgozók és a beosztást is nem kéne állandóan megváltoztatni mert így a dolgozók nem tudnak tervezni a szabad idő az nulla a munkát kell előre venni és nem a családod a fontosabb

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Hajcsar munka

Stresszes és rabszolgatartó

Stresszes és rabszolgatartó!Nincs értéke az emberi mivoltodnak!Beosztás szoros,magánéletről szó sincs.Munkaidőben még azt is nézik hányszor mész wcre és szóvá teszik. Ami értékelhető hogy minden ki van fizetve , betartják a szünetet.Nem ajánlanám senkinek , nekem sem volt a legjobb döntésem .

Pro érvek

Ki vagy fizetve

Kontra érvek

Szoros beosztás, stresszes hajtás

Teljesítménykényszer a köbön

A LIDLnél vezetőként dolgozni kőkemény meló, a magas fluktuáció és betegállomány ráta miatt egy ember sokszor két-három helyett dolgozik és ez vezetőkre hatványozottan igaz. Sokszor előfordul hogy egy műszakban több a vezető mint a dolgozó ami brutális túlórázást jelent a gyakorlatban. A képzés az egyik leggyengébb pont a cégnél, egyszerűen nincs rá elég idő mint ahogy sokminden másra sem.Csapatépítés helyett csak a teljesítmény számít, sokszor dobálják a dolgozókat egyik boltból a másikba kisegíteni amikor már a szimpla napi üzemeltetés is veszélybe kerül. Sokszor az elképesztő tempó és feladathegy miatt sokan feladják idő előtt vagy mert nem bírják fizikailag vagy mert a sok túlóra miatt már nem marad idejük élni. A vezetői feladatok önmagukban egyáltalán nem nehéz dolgok, könnyen megtanulhatók és a végtelenségig leegyszerűsítettek, ami hihetetlenül nehézzé teszi az az hogy mindent a lehető leggyorsabban és hiba nélkül kell végrehajtani ilyen körülmények között. Aki kreatív annak nem ajánlanám, itt minden központilag meghatározott és eldöntött, nagyon kicsi a bolt mozgástere, a lényeg hogy minden határidőre végre legyen hajtva bármi áron sokszor elképesztő helyzeteket magával hozva. A felsővezetést csak a számok izgatják, segítség helyett csak stresszelik a már amúgy is túlterhelt bolti csapatokat. A fizetés vezetőként jó, a boltvezetők még céges bmv-t is kapnak de ez nem kompenzálja a rossz munkakörülményeket. Csak erős fizikumú és idegzetűeknek ajánlom ezt a fajta munkát.

Nagyon rosssz

Ha lehetne mínusz 1et adnék. Semmit sem segítenek 1-2 ember kivetelevel. Magadra vagy hagyva. Tanuld meg és kész.Ha nem tudod hülye vagy. Nagyon nem ajánlom csak akit nem vesznek fel máshova. Stresszes, Embertelen társaság, a rengeteg árut inkább kidobjak mint, hogy egy héten egyszer a dolgozónak adnának egy csokit pl mert sérült. Bezzeg a boltot hagyják hogy kilopjak...... cigányok.

Stressz

Stresszes munkakörülmények. Nehéz fizikai munka, magas elvárások. Pozitívum a vásárlókkal való foglalkozás, illetve a juttatások.

Pörgős

Csapatmunka, csapatszellem van, változatos munkakor, rengeteg ledolgozott munkaidő, hosszu ideig tarto elorejutasi lehetoseg

Monoton, rosszul szervezett.

Monoton és rosszul szervezett feladatok. Rendezetlen munkakörnyezet. Segítőkészség hiánya.

Ich mag meine ex-Arbeit

Arbeitsatmosphäre Vorgesetztenverhalten Kollegenzusammenhalt Interessante Aufgaben Kommunikation Gleichberechtigung Umgang mit Kollegen 45+ Karriere / Weiterbildung Gehalt / Sozialleistungen Arbeitsbedingungen Umwelt- / Sozialbewusstsein Work-Life-Balance Image

Pro érvek

Gute team, gute lohn

Kontra érvek

keine negative eintrag :)

Buen ambiente de trabajo, adaptabilidad, flexibilidad horaria

El trabajo se hacía ameno porque había muy buen ambiente entre compañeros. Aprendí a trabajar en equipo. La dirección era flexible y se adaptaban a mis horarios de estudiante. La parte más difícil del trabajo eran las últimas horas de la noche cuando se hacía algo aburrido. Lo que más me gustó fue trabajar activamente con mis compañeros.

Pro érvek

Flexibilidad horaria

Good but really hardworking job

Sales Representative Manager (in traning time)  Shop assistant  Main cashier  Deputy Store Manager

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.2

8,432 értékelés alapján