Lidl
Összes értékelés megtekintése – Lidl

Lidl

Munkavállalói értékelés – Lidl

Productive workplace

I dont think the salary is enough to everything. You haved to work a lot but u dont get what you deserve. I never go back to there. The products are good and the prices are low but the tendence of the compoan is stressful.

Pro érvek

short luches

Kontra érvek

long hours

3.0Munka/magánélet egyensúlya
3.0Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.0Vezetőség
3.0Céges kultúra

Önös érdek vezeti a boltvezetőt. Mindenkin átgázol

Boltvezető váltás után a dolgozok nagy része felmondott kb 2 éven belül. Arrogáns, munkakerülő, követelőző boltvezetőt kaptunk, akinek senki és semmi nem számított. Addig működött a család és munkahely közötti egyensúly,amíg ő be nem teet a lábát a mosonmagyaróvári Lidlbe.

Annak ajánlom aki szeretné kipróbálni milyen egy modern kori rabszolga.

Nem dolgoztam itt, de láttam nem egyszer miképp viselkednek az alkalmazottakkal. A fejükön hordatják egész nap azt a csevegő ketyerét, sokszor nem tudod eldönteni neked beszélnek-e, vagy a munkatársaiknak. Vannak normális alkalmazottak, viszont rajtuk is látod hogy mennyire nem jó nekik itt dolgozni. Hajtás van, elegendő kassza soha nincs nyitva, egy ember végzi szerintem vagy 4-5 feladatát, konkrétan a vevővel szinte szóba se állhatnak. Volt egy ott dolgozó ismerősöm akivel megálltam beszélgetni, de nem tartottam fel közben folyamatosan végezte a feladatát. Körülbelül 2-3 percet beszélgettünk, mire megjelenik a raktárból valami nagyképű töpszli, és integet neki hogy beszélni akar vele. Utána jön vissza hogy most őt lebaszták, többet ilyen ne forduljon elő hogy ő a vevőkkel beszélget??? Ha én dolgoztam volna ott, megfejelem a tagot és jövök haza. Lehet hogy az átlaghoz képest jó a fizetés, de hogy a beled is kihajtod érte, meg kapod a stresszt rendesen az tuti. Nekem nem érné meg...

Hirdetik a pozíciót, de minek

Bolti dolgozó pozícióra keresnek embereket, de a jelenkezőknek annyit sem mondanak, hogy bukj föl. Már másnap jött az e-mail, hogy kiszórtak életrajz alapján, ami röhej. Komoly, még egy telefonos előszűrésre sem méltatják az embert. Azóta is hirdetik a pozíciót. Mert az árufeltöltés biuztos olyan nagy kunszt, hogy évtizedes gyakorlat kell. Ezek után én biztosan vásárlóként sem viszem hozzájuk a pénzemet.

Pro érvek

Semmi, a HR osztály hozzáállása mínusz egy alá

Kontra érvek

Komolytalan, esélyt sem adnak az embernek

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.2

2.8Vezetőség
2.9Céges kultúra
  • Lidl
  • Productive workplace
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?