Munkavállalói értékelés – Lidl

Nagyon stresszes

2019, november 29.
A vezetők nem ember centrikusak. Csak a feladat legyen kész rzért bárkin átgázolnak. A vevőkkel majdhogynem tilos beszélni. Csak annak ajánlom aki tud robotként érzelmek nélkül dolgozni.
2020, szeptember 25.
Azonos munkakör
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) - Dorog
Stresszes, fizikailag megterhelő,nagy a nyomás.Megismertem pár nagyon kedves, segítőkész embert.De jópár idegbeteg, rosszindulatú keverőgéppel is. Az utóbbiaknak köszönhető hogy a próbaidő lejárta elött másfél héttel kirúgtak. Illetve annak, hogy akkor vezette be a határozatlan idejű munkaszerződést. Gyakorlatilag már csak így vesznek fel embereket,azaz 2 hónapra,amit vagy meghosszabbítanak,vagy nem.
Pro érvek
100%-os utazási támogatás
Kontra érvek
Bizonytalan munkahely
2020, február 19.
Azonos munkakör
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) - Orosháza
Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van
2019, október 30.
Azonos hely
Bolti dolgozó (Jelenlegi alkalmazott) - Baja
Megbízható, rugalmas cég! Össze tartó segítőkész csapat! Ami fontos, hogy mindenki minden munkafolyamatra be van tanítva ezért változatos a munka végzés!