Munkavállalói értékelés – Lidl

Jó munkahely jó fitetés mostmár jó vezetés

2020, február 19.
Nagyon szerettem ott dolgozni csak sajnos az akkori boltvezető nem igazán volt ember centrikus nap mint nap stressz megalázó dolgokat művelt ,De azóta már kicserélődött a bolt vezező és szivesen járok oda vásárolni és a régi kollégákat is szeretem még aki ott van
2020, szeptember 25.
Eladó pénztáros (Volt alkalmazott) - Dorog
Stresszes, fizikailag megterhelő,nagy a nyomás.Megismertem pár nagyon kedves, segítőkész embert.De jópár idegbeteg, rosszindulatú keverőgéppel is. Az utóbbiaknak köszönhető hogy a próbaidő lejárta elött másfél héttel kirúgtak. Illetve annak, hogy akkor vezette be a határozatlan idejű munkaszerződést. Gyakorlatilag már csak így vesznek fel embereket,azaz 2 hónapra,amit vagy meghosszabbítanak,vagy nem.
Pro érvek
100%-os utazási támogatás
Kontra érvek
Bizonytalan munkahely
2019, november 29.
Eladó (Volt alkalmazott) - Baja
A vezetők nem ember centrikusak. Csak a feladat legyen kész rzért bárkin átgázolnak. A vevőkkel majdhogynem tilos beszélni. Csak annak ajánlom aki tud robotként érzelmek nélkül dolgozni.
2019, november 3.
Elado (Volt alkalmazott) - Budapest
Ha lehetne mínusz 1et adnék. Semmit sem segítenek 1-2 ember kivetelevel. Magadra vagy hagyva. Tanuld meg és kész.Ha nem tudod hülye vagy. Nagyon nem ajánlom csak akit nem vesznek fel máshova. Stresszes, Embertelen társaság, a rengeteg árut inkább kidobjak mint, hogy egy héten egyszer a dolgozónak adnának egy csokit pl mert sérült. Bezzeg a boltot hagyják hogy kilopjak...... cigányok.