Lidl
3.2 az 5 csillagból.
Összes értékelés megtekintése – Lidl

Lidl

Munkavállalói értékelés – Lidl

A Lidl az ittléte során sokat fejlődött mint munkáltató.

A munkahelyi kultúra néha még mindig viszontagságos. Nagy mértékű a fluktuáció. Egy tipikus munkanap lehet akár nagyon jó is, de bármikor beüthet valami hiba, ami mindent elront. Több olyan terület is van, ahol sokkal hatékonyabban lehetne dolgozni, sok folyamatot kellene megújítani. Viszont vannak béren kívüli juttatások is, és lehetséges az előre jutás, ha valaki kitartó, vagy jól teljesít.

2.0Munka/magánélet egyensúlya
5.0Bérezés/juttatások
4.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.0Vezetőség
2.0Céges kultúra

Stresszes, rossz légkör

Eddigi legrosszabb munkahely, nem ajánlanám senkinek, nincs rendes betanulás, nulla segítőkészség, felszínes emberek.1 évig dolgoztam ott, ( sajnálom ezt az egy évemet) nekem személy szerint a munka feladatokkal nem volt próblémám, hanem a megfelelési kényszer, a megfigyelés akku nem volt nekik szinpatikus azt megfigyletették a biztonsági őrrel, ráfogva nem túl valós dolgokat, matricázás az ős 15 éve ott dolgozoknál, de még az állandó termékeket is, de csak akkor ha nincs ott a boltvezető, így ki se kerül a leértékelt termék a vásárlótérbe. Linkeskedés, a másik bemoszerolása a bvnél.Kamu baráti kapcsolatok bármikor hátba szúrják a másikat. Aki gyengébb az csak kasszába jó, aki meg jó munkaerő azt hajtják mint a lovakat és ezt a kifejezést még használják is 😅. Bérezés rossz a keret idő miatt. Magánélet hagyjuk is, volt olyan hét hogy 9 szer változtatta meg az adott heti beosztást. 12 óráztatás, vagy 9 - 11 nap egy huzamban, utána meg nem jössz csak 3 napot mert annyi plusz órád van, és a cég nem akar kifizetni. Nem ajánlanám senkinek! Én felmondtam, fel ajánlották hogy legyek 6 órás dehogyis gondoltam magamban, 3-4 napot benyomott volna 12 órás műszakra.

Pro érvek

Pontos fizetés

Kontra érvek

Nincs magánélet

szar

Rabszolgatartó, undorító, képmutató, kizsákmányoló vállalat. 123ezerért kidolgohzhatot a beled.
Azonos hely

Vezetők el vannak szállva maguktól

Nem lenne semmi gond ha úgy állnak a dolgokhoz hogy ne a másikat vegyék elő ha ha a vezető hibázik és megbecsülést kapnánk a dolgozók és a beosztást is nem kéne állandóan megváltoztatni mert így a dolgozók nem tudnak tervezni a szabad idő az nulla a munkát kell előre venni és nem a családod a fontosabb

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Hajcsar munka

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Lidl? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.2

8,432 értékelés alapján

2.9Munka/magánélet egyensúlya
3.5Bérezés/juttatások
3.0Munkahelyi biztonság/Előrelépés
2.8Vezetőség
2.9Céges kultúra
  • Lidl
  • A Lidl az ittléte során sokat fejlődött mint munkáltató.